Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy nem mennek csődbe ezek a...

Hogy nem mennek csődbe ezek a köcsög pletykalapok?

Figyelt kérdés

Tök szarul élnek az emberek, alacsony fos fizetések, magas adók, magas árak, mindenféle sarcok, ki a frászt érdekel, hogy éppen melyik híresség, sztár, celeb akármi szakított, kihez ment vendégségbe, hol nyaralt, kivel jött össze. Ki olvas ilyen szarokat?


Az rtl-en futó szintén ilyen hülye bulvár akármi szintén kit érdekel. Nem tudom elképzelni, hogy van akiket ez érdekel. Hogyhogy nem mennek csődbe ezek?



2013. jún. 28. 19:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szegény 10-es... Megmondanád, hogy a kérdező melyik mondatával tiltotta meg a cigi vásárlását? Azt mondta, hogy ha van pénzed arra a sz.arra, akkor ne hisztizz, hogy nincs pénzed. Javaslom neked, hogy a cigipénzedet költsed egy pszichológusra! A szöveg(nem)értéseden nem fog segíteni, de az agresszión talán tud...
2013. jún. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

10-es.


Én a legőszintébben leszarom, hogy ki mennyire b@ssza tönkre magát a cigivel, ő dolga.


Csak az olyat utálom, mikor sír valaki amiatt, hogy nincs pénze, de közben ott a cigi a szájában és naponta elszív egy dobozzal, ami 7-800 forint.


Távol álljon tőlem, hogy én megtiltsam bárkinek is a dohányzást...

2013. jún. 29. 03:02
 13/16 anonim ***** válasza:
42%
10-es vagyok, nekem nem kell orvosra költenem, mert nem foglalkozom más olvasási szokásaival. Sok értelmiségi ismerősöm, jó általában nők olvassák a pletykalapokat, mert kikapcsolja őket, van min csámcsogni a fodrásznál stb. A cigi pedig, aki igazán rászorul, az nem cigizik, ennyi.
2013. jún. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos sok embernek ilyen alacsony az igényszintje: bulvársajtó, sztárpletykák, szappanoperák, "valóságshowk", "kibeszélőshowk" stb. Csak meg kell nézni pl. egy-egy tévécsatorna nézettségi adatait, hogy sírógörcsöt kapjon az ember.

Sokakat csak az érdekel, hogy ki mikor hol mit és miért csinált, mert az "olyan izgalmas"; legyen szó akár a szomszédról, akár híres emberről. Naponta nézik az idióta filmsorozatokat, és az iskolában/munkahelyen/buszon/Facebookon meg is tárgyalják az eseményeket; ahelyett, hogy a saját életüket élnék.


Az igazi kultúrára pedig alig van igény.

A legrosszabb az egészben az, hogy az ilyen családokban felnövő gyerekek általában ugyanilyen igénytelenek lesznek: nem olvasnak szépirodalmat és tudományos cikkeket; nem hallgatnak minőségi zenéket, csak a "mulatós-lakodalmas"-t és az éppen aktuális buggyantnál buggyantabb slágereket; nem érdeklik őket az egyéb művészetek (festészet, költészet stb.)

Így pedig a társadalom folyamatosan elbutul...

2013. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
És a külföldiek miért? Én egyformán szarom le a magyarokat és a külföldieket is!
2013. júl. 1. 16:56
 16/16 Dorina90 ***** válasza:
52%
Nem tudom. Egyszerűen a magyarok nem érdekelnek. "Ez meg az szakított ezzel bla bla..." A külföldiek jobban érdekelnek, mert csak mert. Róluk nem olvasok ilyen szarokat (vannak kivételek).
2013. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!