Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2014-es választás során az...

2014-es választás során az erdélyi magyarok hogyan fognak szavazni?

Figyelt kérdés
Hogyan alakul ott a magyarországi pártok erőviszonya? Érdemben befolyásolni tudja a Fidesz győzelmét? Milyen arányú támogatása van ott a bal- és jobb oldalnak (Bajnai-Mesterházy-Gyurcsány-LMP és Fidesz)?
2013. jún. 29. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Ismerek személyesen sok erdélyi magyart és azt tudom hogy Orbán Viktorra úgy tekintenek mintha Isten volna.
2013. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
véleményem szerint a baloldal támogatottsága ott elenyésző...mindenképp a jobboldal a befutó
2013. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Inkább jobboldaliak.


A legtöbb Fideszes, ennél kevesebb Jobbikos ,a baloldal támogatottsága elég csekély,de vannak baloldaliak is.


Azok után ahogy az MSZP viselkedett ,nem is csoda ,hogy a többségük nem szereti , meg ahogy az MSZP szavazói viselkednek és amiket mondanak az szintén megér egy misét.

2013. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

A Jobbikot kihagytad...

Nem tudom hogyan fognak szavazni, de remélem a legjobbakat és a Jobbikra teszik a voksukat.

2013. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyjából úgy, ahogy a magyarországi magyarok. Lesz minden pártnak támogatottsága. De az nagy kérdés, hányan fognak ténylegesen szavazni, erről nem sok információ van.
2013. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%
Majd a baloldal álságos módszere miatt,szavazás előtt hoznak olyan törvényt a szőröstalpúak,hogy tilos lesz szavazni. Büntetendő lesz. aki magyarokra szavazatot ad le.
2013. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%
Meglepően sokan szavaznának baloldalra.Hát igen, a magyar a jelenlegi határokon túl is hülye.
2013. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

Én annak örülnék, ha nem szavazhatnának sehogy.

Szavazzon az, aki itt él, dolgozik és adózik, Magyarországon.

2013. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Milyen erkölcsi alapjuk van a mi bőrünkre szavazni?

Települjenek át, keressenek itt munkát, fizessék itt az adót, akkor szavazzanak.

Először otthon legyenek egységesek, ne szakadjanak több pártra, azzal többre mennének, mintha tőlünk várnák az anyagi hasznot.

2013. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok nem értem a lepontozást? -.-"

Saját tapasztalattomat mondtam csak el, ezzel igazán nem értem mi a baj, de akor is imádják ez van.

2013. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!