Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan képviselő aki nem...

Van olyan képviselő aki nem csak a zsebét tömi?

Figyelt kérdés

2013. júl. 2. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg kik szavaztak nemmel a képviselői fizetés emelésre. Annyit megsúgok, hogy nem fog órákig tartani a lista felolvasása, max aki félrenyomott. :D
2013. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Van. Én egy kisvárosban lakom, és ugyanaz a képviselőnk nagyon régóta. Itt mindenki ismer mindenkit. Olyan házban lakik, és olyan életmódot folytat, mint egy átlagos értelmiségi. Ha szerezne egy halom pénzt, itt nem tudná elkölteni. Ha pedig kérünk tőle valamit a fogadóóráján, megpróbál segíteni.
2013. júl. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
#1: hol lehet ezt megnézni? Engem érdekel.
2013. júl. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az országgyűlés honlapján vissza lehet keresni a lezárt szavazásokat.
2013. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Van. Orbán Viktor. Ő a pocakját is. Legalábbis az utóbbi 3 évben szépen kigömbölyödött.
2013. júl. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

"Nézd meg kik szavaztak nemmel a képviselői fizetés emelésre. "


Az még nem jelenti azt, hogy mellette nem tömi a zsebét. Szerintem az dobja a képviselőkre az első követ, aki őszintén, mélyen magába nézve nem tömné meg a saját zsebét, ha odakerülne... Megjegyzem amit meg szoktam: nekem ideírhatod, hogy te nem. Magadnak hazudsz, engem meg nem érdekel.

2013. júl. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Gyurcsány nem csak a zsebét tömte... gondosan megtömte az összes barátja zsebét is.. persze ez nagyon sok mindenkiről elmondható :)
2013. júl. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen van, pl a Jobbik képviselői. büszkén fogadták, hogy megvontak tőlük egy csomó pénzt, nekik nem ez az elsődleges, nem azért vannak ott.
2013. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Megjegyzem amit meg szoktam: nekem ideírhatod, hogy te nem. Magadnak hazudsz, engem meg nem érdekel."


Nem tudom honnan veszed a bátorságot hogy engem ismeret nélkül megítélsz. Nos nem kéne. Durván 5 kérdésnél írtam le, hogy adott szituációban én is hülyére keresném magam.

A kérdés ellenben nem erre irányult, a kérdés azt taglalja van-e olyan képviselő aki nem a pénzéért tevékenykedik, erre válaszoltam, hogy aki horribilis fizetésemelést megszavaz magának az valószínűleg a zsebeit teszi előtérbe. ( A Jobbikos képviselők egészen más megítélés alá esnek, egy hónapnyi fizetésért más Strasbourgig menekülne.)


Lehet téged nem érdekelne egy esetleges hazugságom (ami ugye nem történt meg) engem viszont érdekel a jellemtelen támadásod ellenem. Vegyél vissza egy picit a stílusodból. Ugatni a kutyám is tud mégsem szeretem hallgatni közben.

2013. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igazából nem az a legnagyobb baj, hogy egy képviselő sokat akar hazavinni. Az sokkal nagyobb gond, hogy eközben nem azt csinálja, amiért oda lett ültetve, vagyis nem a lakosság érdekeit érvényesíti, hanem konkrétan eladja a szavazatát a pénzéért. Ez sokkal jobban dühít!!

Keressen sokat, ha meg is dolgozik érte, rendben. De a megélhetési politikusokat, akik csak tülekednek, hogy nyalhassák OV s#ggét, azokat Észak-Koreáig kellene rugdosni.

2013. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!