Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emberek! Létezik hogy ennek a...

Emberek! Létezik hogy ennek a hülye országnak egy ilyen őrült ember kell az élére mint Orbán? Nem akarom elhinni hogy ennyi ostobával élek együtt!

Figyelt kérdés
Hm
2013. júl. 4. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Orbán nem őrült, hanem zseniális! Gyurcsány az őrült!
2013. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Te speciel megérdemled Orbánt.
2013. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Az emberek nem látnak továb az oruknál és beveszik amit az oldaluk mond. Ez minden párt fanjaira igaz.
2013. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
84%
„Én utálom a vénasszonyos lamentációt, amely minden bajért a kormányt teszi felelőssé. Segíts magadon, az Isten is megsegít. Minden nemzetnek olyan kormánya van, aminőt érdemel. Ha valami oknál fogva ostoba vagy komisz emberek ülnek egy bölcs és becsületes nép nyakára, akkor a nép azokat a silány fickókat minél hamarabb a pokol fenekére küldi. De ha egy hitvány kormány huzamosan megmarad a helyén, akkor bizonyos, hogy a nemzetben van a hiba...." - Széchenyi (állítólag)
2013. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20:10: valahol olvastam erről, ezt tényleg nem Széchenyi mondta, hanem egy róla szóló regényben adták a szájába - de ettől függetlenül nagyon igaznak tartom.
2013. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miután az 1-es ezt írta, nincs mit hozzátennem. Szegény hülye ország. Remélem azért 2014-ben kicsit józanabbak lesznek a szavazók!
2013. júl. 5. 18:44
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Tudod, ez úgy van, hogy mindenki a saját szempontjait nézi.

Nekem pl vannak gyerekeim és dolgozom. Nekem tetszik a Fidesz, mert adókedvezményt ad a gyerekeimre.

Van akinek sok gyereke van és nem dolgozik. Neki jó az MSzP mert nem adókedvezményt ad , hanem növeli a segélyt.

Az alap-különbség miatt sosem fogunk tudni megegyezni.

2013. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tévedsz abban hogy mindenki a saját érdekeit nézi.Te pl közéjük tartozol de ez nem bűn. Szerintem az sem baj ha valaki előbb az ország érdekeit nézi és csak utána a magáét.Sőt ez egy politikusnál alap kellene h legyen.Sajnos most nem ilyen miniszterelnökünk van.Nézd meg mit tett ezzel az országgal és gondolj arra is hogy pont ezért nem biztos hogy a Te adókedvezményedet sokáig finanszírozni lehet következmények nélkül.Mint ahogy most is elég sok ember nyomora árán kapod.Rájuk is gondolj ne csak magadra! Jó egészséget Neked és a családodnak.
2013. júl. 10. 19:40
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Bocs. Azt hittem értelmesen beszélgetünk . A demagógiához sajnos nem értek.
2013. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem értesz a demagógiához miközben fidesz szavazó vagy? Na ne röhögtess! Viccelsz vagy tényleg nem tudod mi a demagógia? Nem vitázom veled,de nagyon sajnállak!
2013. júl. 12. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!