Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amíg együtt volt két ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg együtt volt két ember, addig miért nem tűnt fel, hogy a másik nem olyan "jó"?

Figyelt kérdés

Nem tudom, de sok embert ismerek, akik miután szakítottak a barátjukkal/barátnőjükkel, utána azt mondták, hogy "útisten, hogy járhattam vele?... szánalmas!"



Utána már nem kedvelik az illetőt, ha valamit tesz, azt is leszólják.


Ez mitől van? Amíg együtt voltak, addig miért nem volt szánalmas?



2013. jún. 13. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ezek a nem érzelem alapú kapcsolatok...
2013. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az emberek változnak, átértékelik a kapcsolatokat

viszont az hülyeség utólag ezen morfondírozzak, ezzel tölteni időt, nagyon kár N

2013. jún. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Oversoul 1 ***** válasza:
Másik ok lehet szerintem, ha megváltozik az egyik fél személyisége és azt a másik nem tudja elfogadni...
2013. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amíg valakibe szerelmes vagy, még ha látod a hibáit, akkor is elfogadod, mert nem érdekel különsebben, épp boldog vagy. Viszont ha vége, a hormonok is lenyugszanak, és teljesen máshogy látod a "cuki kis hibáit".

Nehéz jó érzésekkel visszaemlékezni arra, aki miatt mondjuk hónapokig szenvedsz a szakítás után. Könnyebb egy "úristen, hogy járhattam ezzel?" mondattal elintézni, mint belátni, hogy egy parasztba voltál szerelmes XD

2013. jún. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkét fél változik. Nekem is volt sokéves kapcsolatom, amelyiknek a végén nem értettem magamat. De fiatal 20-on éves gyerekként még mást vártam el egy kapcsolattól, mint 30 felett.
2013. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!