Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki összefoglalná a Tavares...

Valaki összefoglalná a Tavares-jelentés lényegét?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

A jelentes szerint Magyarorszagon nem biztositottak az alapveto jogok. Orban elment az EP-be, ahol a jelentes konkret pontjaira valo reagalas helyett a sajat legitimitasaval es a magyar önrendelkezessel ervelve utasitotta el az EP illetekesseget es hatasköret ilyen kerdesekben. Orban beszede közben atadott egy memorandumot, ami allitolag erdemben kritizalja a Tavares jelentes konkret pontjait. Orban felszolalasat a legtöbb felszolalo kirakatszerepleskent minositette, mivel az a konkret kritikakrol nem szolt, szerintük csak a magyar közvelemenynek akart tetszelegni. Az EP eztan elfogadta a jelentest.


Az üles alatt megcsodalhatta a nezo Morvait matyoban es egy Hungary nem= colony transzparenssel.

2013. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
OMG ezt a morvais sztorit nem is hallottam. És a jobbik komolyan ezt a félkegyelműt indítaná miniszterelnök jelöltként :DDD
2013. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
politikai vita...
2013. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2013. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

"OMG ezt a morvais sztorit nem is hallottam. És a jobbik komolyan ezt a félkegyelműt indítaná miniszterelnök jelöltként :DDD"


Ez a "félkegyelmű" az ELTE jogi karán egyetemi docens, bírói szakvizsgával, számos publikációval és az ENSZ munkatársaként nemzetközi színtéren szerzett emberi jogi gyakorlattal.


Kíváncsi lennék a te végzettségedre, tudományos munkásságodra, nyelvtudásodra.


Megosztanád velünk?

2013. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Az üles alatt megcsodalhatta a nezo Morvait matyoban"


Örülni kéne, hogy legalább egy képviselő felvállalja nemzeti hagyományainkat.

Fontos lenne, ha minden ország képviselője legalább jelzés szintjén megmutatná hazája viseletét, mert több száz fekete öltöny és kosztüm baromira unalmas látvány.

2013. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tisztelem ha valaki komoly végzetségel rendelkezik és általába nem szeretem az olyan hozá szolásokat amik ugy álitják be a diplomát mint egy értéktelen kőnyen megszerezhető valamit.

De az jogy egy probaganda szőveget tart egy eus vitában és semi érdemi hozászólás és cáfolata nincs akor igenis félkegyelmüként viselkedik. A jobbik esetben ijen hüje tényleg ( a hüjeség nem füg az inteligenci szintől és végzetségtől) . A roszabik hogy igy akart szavazókat szerezni a populáció probagandára fogékonyabb tagjaináll.

2013. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Elítélték az Orbán kormány hatalomgyakorlását(tehát nem az országot).
2013. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

megnéztem, érdekes... Miért nem mer a német francia vagy angol közvetlenül bírálni miért kell szegény portugálokkal takarózni? Szegény tavares azt se tudja miről beszél ....

Ez az uniós eljárás egy vicc... Teljesen kiábrándítja az embert... Komolyan van még aki elhiszi, hogy portugál baloldali a román liberális közös munkája egy független megállapítást fog tartalmazni ?

2013. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megnéztem a vitát mindenkinek ajánlom .... Ha elfogynak az érvek jön az antiszemita kártya, ha az se elég, akkor jön a kiabálás, ha az is kevés, akkor jön a mellé beszélés a források nélküli hivatkozás... Ezek azt mondták, hogy tervezik, hogy mennének, stb stb ...

Nevetséges komolytalan.... politika ...

Csalódott vagyok, ennek semmi értelme nincs....

2013. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!