Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar állam miért szórja a...

A magyar állam miért szórja a pénzt hülyeségekre állandóan?

Figyelt kérdés

Főleg ezekre gondolok:

-milliós végkielégítés

-cigány integráció

-Holokauszt kárpótlás.


Ezek soha meg nem térülő befektetések ergo nincs értelmük.Nincs hasznuk.


A legutóbbira ,nemrég 5,6 millió dollárt(!) fizetett ki az állam.


5,6 millió dollárból tudjátok mennyi mindent lehetett volna venni?

Ez KB 1,3 milliárd forint.


Ebből lehetett volna venni néhány új buszt ,és kidobni azokat a csöcsrázós ,bőrüléses csotrogányokat ,vagy néhány új vasúti járművet is lehetett volna venni mert némelyik már nosztalgia járműnek is öreg.


Sokkal fontosabb dolgokra kellene költeni a pénzt.



2013. júl. 6. 16:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
#17 Nem állítottam, h nem volt holokauszt, nem vagyok hülye, h a börtönt kockáztassam. Írásos feljegyzés viszont nincs róla.
2013. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#21

Tehát csak azért nem állítod mert félsz a büntetéstől viszont így gondolod és az ócska kamuddal próbálod alátámasztani a holokauszttagadásod.


Megy a feljelentés. ;)

2013. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam semmit :)
2013. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Majd a rendőrség eldönti :)
2013. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ki az az egyszerű aki ezért bárkit feljelent? Őszintén, ezzel amúgy foglalkozna a rendőrség?

NEM VOLT HOLOKAUSZT, NEM VOLT HOLOKAUSZT, NEM VOLT HOLOKAUSZT, NEM VOLT HOLOKAUSZT, NEM VOLT HOLOKAUSZT, NEM VOLT HOLOKAUSZT, NEM VOLT HOLOKAUSZT, NINCS MIKULÁS, NEM VOLT HOLOKAUSZT, NINCS HÚSVÉTI NYUSZI, NEM VOLT HOLOKAUSZT.


Na, jelentsetek fel. Komolyan, most hogy tiltva van, tiszta késztetést érzek holokausztot tagadni. H.lyeségre buzdítanak a törvények, ezt is megértem. :D

2013. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha tudni akarod, nem gondolom, h ne lett volna holokauszt. De még ha azt is gondolnám, az se lenne büntetendő, csak ha nagy nyilvánosság előtt ki is jelenteném.
2013. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!