Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka, hogy sokan nem...

Mi az oka, hogy sokan nem bíznak a Jobbikban, illetve a "legkisebb rossz"-nak tartják?

Figyelt kérdés

Nem bíznak a pártban vagy nem mindenben értenek egyet a párttal, esetleg csak alapból ellenségnek tartják?


Ti hogy látjátok a Jobbik helyzetét?


Kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2013. júl. 8. 10:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én nekem szimpatikusak de sokkal jobb pártot is eltudnék képzelni, sajnos néhányuk köztük is van olyan aki kevésbé tud viselkedni, de ugye ugyan ezt elmondhatjuk a MSZPról meg a Fideszről is...
2013. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%

Mert nem ismerik, a mainstream média pedig teljesen ellene van.


Régen én sem szimpatizáltam velük.


Én bizonyos dolgokban liberális vagyok.

Nincs bajom a homoszexualitással és talán talán a melegházasságra is igent mondanék.(Én nem vagyok meleg)


A marihuána legalizálást sem tartom ördögtől valónak.


Viszont nem nevezem magam liberálisnak , mert akik manapság így hívják magukat ,SZDSZ támogatók és társaik, tőlük hánynom kell.


Ami jobboldalivá tesz az a patriotizmus, nem vagyon fanatikus, csak patrióta.


A másik ami jobboldalivá tesz, hogy nem tudok érvényesülni a baloldal és a liberálisok cigánykérdéshez való hozzáállásával és nem akarok menekülttábort csinálni az országból.

A magyar baloldaliak, ill. liberálisok gyakorlatilag szaporítják őket.


Ezért lettem Jobbikos.

2013. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
15%

Ne legyünk hülyék, lássuk be, nem a melegházasság vagy a fű legalizálás fogja elpusztítani a társadalmunkat hanem a cigányság.


Hisz az előző kettő nincs közvetlen kihatással az életterünkre és nem befolyásolja a demográfiát.


Na de a cigányság igenis kihatással van az életterünkre és tönkreteszi azt.

2013. júl. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
én talán biznék a jobbikban de ebben a szemét világban nem látom, hogy tud boldogulni egyedül (vannak erös szövetségesei a világban akikkel együtt vinnek elképzeléseiket?) egy fecske nem csinál nyarat sajnos
2013. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
33%

Mert barmok.

Jobbiknál nincs jobb.

Meg sem hallgatják őket csak a média által róluk felállított tévhit alapján lenácizzák őket...

De hogy lehet egy magyar náci? sehogy.

Na ennyit erről.

Szebb Jövőt! :D

2013. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
27%

"nem a melegházasság vagy a fű legalizálás fogja elpusztítani a társadalmunkat "


Nem tudom a jobberek miért vannak erre a két témára ennyire ráakadva. Voltak liberó kormányok hatalmon összesen 12 évig és eszükbe nem jutott egyik sem. Egyszerűen a társadalom értelmileg nincs olyan szinten hogy bármelyiket meg lehessen lépni ezzel mindenki tisztában van.


A kérdésre válaszolva számomra a jobbik azért komlytalan mert tele van Ex fideszesekkel miépesekkel szdszesekkel meg mdf-esekkel tehát csupa bukott politikus, akik most átvedlettek neonáciba meg hiperőshazafiba mert azt látták hogy ezzel lehet népszerűséget szerezni. Népszerűséghajhász bukott politikusok gyülekezete.

2013. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Ex fideszesekkel miépesekkel szdszesekkel meg mdf....


Az E2014 egyik arca ,talán 2. vagy 3. embere is exFideszes, emellett az is tele van bukott politikusokkal , exLMP és exSZDSZ tagok is legyeskednek körülöttük.


Az MSZP-t és a Fideszt is tekinthetjük bukott pártnak. hisz mindegyik veszített már.


Szóval semmivel sem rosszabbak, mint a többi párt.

2013. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
28%
egyedül a JOBBIK az a párt,amelyik a Magyarsággal a Magyarokkal foglalkozik,nem érdekli más csak a hazája,és az őshonos MAGYAR lakosság!és aki nem rájuk szavaz az hazaáruló!CSAK A NEMZET!
2013. júl. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
58%

#8

Ez ugye csak vicc akart lenni:

http://www.youtube.com/watch?v=qR-ez_22pi8

2013. júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Először talán nézzük meg, mitől bízhatunk valakiben, vagy mitől tartjuk kisebb rossznak.

A mai helyzet alapos renoválásra szorul. Szinte minden területen. A renoválás nem elsősorban a sokasága miatt nehéz, hanem főleg amiatt, hogy itt már mindenki mindenkit gyűlöl, elképzelhetetlennek tartja, hogy a másik nem a kárát akarja (kivéve, ha ugyanazt fújja, de persze össze vele se fog, csak ha a harmadikakat kell lealázni). Tehát először valami, legalább tartózkodó egységet kellene teremteni. Azt, ha valaki tesz valamit, a másik ne a rombolásába kezdjen először,aztán kérdez csak (jó esetben). Pedig tennivaló van bőven.


Ha a fenti feladatokat veszem figyelembe, egy pártot akkor fogadok el, ha mondandójában, programjában, cselekedeteiben azokat képviseli. Ha ilyen nincs, akkor a sok közül azt, amelyik a legtöbb ilyen szempontot képviseli. Ezt időnként nem is olyan könnyű eldönteni.


Ha tehát eszerint mérlegelek, a Jobbikban a fentieknek inkább az ellenkezőjét találom. Ez inkább kelt ellenérzést, mint szimpátiát. Legkisebb rossz mindig van, mert valamelyik párt mindenképpen lesz az első és valamelyik az utolsó ebben a sorrendbe rakásban. De az elsőnek is meg kell ütni bizonyos mértéket, vagyis akármilyen legkisebbet nem tudok elfogadni. Ekkor marad az a néhány ember, akiről tudom, hogy jók, de vagy semmi esélyük, vagy el se indulnak a küzdelemben.

2013. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!