Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka, hogy sokan nem...

Mi az oka, hogy sokan nem bíznak a Jobbikban, illetve a "legkisebb rossz"-nak tartják?

Figyelt kérdés

Nem bíznak a pártban vagy nem mindenben értenek egyet a párttal, esetleg csak alapból ellenségnek tartják?


Ti hogy látjátok a Jobbik helyzetét?


Kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2013. júl. 8. 10:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
71%

"és aki nem rájuk szavaz az hazaáruló!"


Én többek között azért nem szavaznék soha a Jobbikra, mert ilyen (és hasonló) mentalitású ember a tagok és a szimpatizánsok többsége.


1. Ha nem köpködök velük együtt a romákra, szerintük egyből (és ismeretlenül)

a., A Rózsadombon élek, vagy ha nem is, de soha nem láttam még romákat. (Pedig de, rengeteget.)

b., Ha leírom, hogy felénk a romáknak csak egy kis hányada problémás, a többiek dolgoznak, tanulnak, rendesek stb., akkor "mesélek", "hazudok". (Pedig nem.)

c., Ha bármi pozitív tapasztalatot írok, akkor roma/romaimádó/ a "romák védőszentje" vagyok. (Pedig egyik sem.)

d., Ha felmérésekre, kutatásokra hivatkozom, akkor azok hamisítottak, nem igazak stb. (Gondolom azért, mert nem egyezik a saját véleményükkel.)


2. Ha nem köpködök velük együtt a zsidókra és Izraelre, akkor zsidó/zsidóbérenc vagyok. (Pedig egyik sem.)


3. Ha meg merek említeni bármiféle (nyilvánvaló) negatívumot a magyarokkal kapcsolatban, akkor magyarellenes/hungarofób/hazaáruló vagyok. (Szintén nem.)


4. Ha kritizálom a kuruczot, az echo-tévét vagy a hasonlókat, szintén magyarellenes vagyok; továbbá a "zsidó kézben lévő média" már kimosta az agyamat. (Szokták ezt írni úgy, hogy alapon azt feltételezik, hogy rendszeresen Indexet, Origót stb. olvasok, RTL-Klubot stb.-t nézek. Pedig egyik sem igaz.)


Azt még nem kaptam meg személyesen, hogy füves/drogos lennék; de mivel ez számukra hozzátartozik a "liberósokhoz", elképzelhető, hogy annak tartanak. (Pedig soha életemben még csak ki sem próbáltam semmiféle drogot. Nem is támogatom a fogyasztását, a legalizálását.)

Elfogadom a homoszexualitás létezését, de nem támogatom a "melegjogokat"; sőt, nagyon nem bírom a melegpropagandát. De nem dobálom tojással a melegeket, és nem szidalmazom őket. Pedig nem vagyok leszbikus.


Számomra a szélsőségesek kirohanásai, a Gárda masírozásai, a "magyarsziget" és egyéb hasonló rendezvények résztvevőinek utcákon vonuló hordái ugyanolyan félelmetesek, mint a cigánybandák. Kétszer jártam már cigánytelepen, ill. sokszor egy többségében romák lakta településen is; soha nem kötöttek belém, soha nem loptak meg, soha nem lett semmi bajom.

(Megelőzendő a kérdést, hogy melyik csoporttal szeretnék jobban találkozni; ill. a javaslatot, hogy menjek át romák lakta utcákon vagy falvakon...)


Szóval ezzel a mentalitással egyszerűen nem tudok (és nem is akarok) azonosulni.

2013. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"Megnéztem, tehát egy terrorszervezetet hívnának ide hogy a választási csalásukhoz és a demokrácia felszámolásához asszisztáljanak. Remek."


Nem akkor nem nézted meg értelmesen, sem a körülményeket. Arra mondta ezt Vona, amikor Izrael megtámadta Palesztinát mindenféle nevetséges okokból, és az ENSZ is karba tett kézzel ült, hogy a zsidók azt csinálnak amit csak akarnak. Ezt pedig példának hozta fel, mert már akkor nagy port kavart a nemrégiben megrendezett budapesti zsidó világkongresszus. Ez a példa pedig csak azt szimbolizálta, hogy a zsidóság mit szólna hozzá, ha őket érné olyan aljas támadás mint amivel lerohanták Palesztinát ártatlanul.


Példát mondani, meg összefüggéseket lehet mondani ez nem hazugság én nem tudom miért nyomatod ennyire ezt a több éves videót, 3 év alatt Jobbiktól ezt az egy kontextusából kiragadott lejárató szöveget találtad csak?

A Fidesz - úgy láttam a másik topikban - nem zavar. Róluk is készül videó, MSZP-nek is van bőven. Azok nem zavarnak? Jobbik fóbiád van?


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__456..

2013. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 rémuralom ***** válasza:
68%

"A drága luxemburgi pitbull, Viviane Reding szeretné elcsalni a 2014-es , magyar választásokat EU támogatással."


Állítja ezt a Magyar Nemzet, meg nem nevezett forrásra hivatkozva. Baromi hihető, még mindig.


Az a drága luxemburgi pitbull ugyanannak az Európai Néppártnak a képviselője, amelynek a fideszesek is. Az, hogy Reding hatalomra akarja juttatni Bajnait Orbánnal szemben, kb. olyan, mint ha Obama Romney-nak kampányolna Massachusettes kormányzói posztjáért.

2013. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
60%
Mert sokaknak nem tetszik, ha egy párt megakarja határozni, hogy ki magyar és ki nem az. Ez a sok rigmus is taszító...
2013. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Aki szerint a Jobbik egy rossz párt azt el kell zárni!
2013. szept. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Hogyne...

Még szerencse, hogy esélye sincs az ilyen gondolkodásmódúaknak, hogy hatalomra jussanak, és kivitelezhessék az idióta elképzeléseiket...

2013. szept. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!