Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mesterházy, ha megnyerné a...

Mesterházy, ha megnyerné a választásokat, akkor új pályázatokat Iratna ki a Trafikokra, vagy legalábbis a mostanit elvenné a nyertesektől, egyetértenél vele, vagy hagynád már?

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 07:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Hát igen, 5 ezer koncessziós jogot venne el, nem túl sok, ahhoz képest szerintem, hogy hány embert zavar."


5 ezer jog != 5 ezer ember. Sokkal inkább 5 ezer család, ami átlagosan 4 főből áll.

20.000 szavazatért a saját anyját is eladná Mesterházy.

2013. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Reggel nyilatkozta, onnan tudom, 40 ezer helyen árusItottak.
2013. júl. 9. 10:08
 13/17 anonim ***** válasza:
Sokan jogtalanul kapták meg, és tényleg csak azért, mert a fidesz csókosai. De mi van azokkal, akik egyébként bármilyen személyes kapcsolat nélkül, pályázat útján nyertek trafikot? Akkor őket is tegyük tönkre, mert Mesterházynak olyan kedve van? Aki befektetett többszázezer forintot, és egyébként nem azért kapott mert jók a kapcsolatai, akkor most tőlük is vegyük el amibe eddig pénzt fektettek?
2013. júl. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13 Olyanok sztem nem nagyon vannak.
2013. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hogy ne lennének? ne legyünk már ilyen elvakultak. Nincs az ország összes szegletében olyan ember, akinek szívességet tesz a fidesz. Itt is tudom, a mi városunkban, van a 20trafikből vagy 6olyan akinek szerintem nagyon nem kellett volna kapni, vagy 5 olyan aki már amúgyis milliomos volt, a maradék viszont tényleg kiscsaládok kezében van, akiknek semmi köze a fideszhez. Vagy majd mesterházy fogja megítélni hogy ki mennyire fideszközeli, és ki mennyire érdemelte meg?
2013. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet csak úgy érvényteleníteni a pályázatokat, jogállamban élünk. Valószínű lenne valamilyen felülvizsgálat, de csak attól lehetne elvenni, akiről a bíróság bebizonyítja, hogy jogtalanul, csalással nyert a pályázaton. Attól még, hogy valaki fideszes, mszp-s, jobbikos stb. adhatott le érvényes, megfelelő pályázatot.


Ez kicsit a privatizációkhoz hasonló, ott is sok visszaélés volt, de nem lehet olyan egyszerűen csak visszacsinálni.

2013. júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Először is Mesterházy nem fogja megnyerni a választásokat,de ha megnyerné és lenne esze,akkor a sokat szajkózott osztrák mintát vezetné be.

Ennek lényege röviden:Bárki igényelhet trafikot,a leendő értékesítési hely megjelölésével(tehát,hogy majd nyitok valahol ha nyerek olyan nincs)Az első körben azok előnyt élvezhetnek akik eddig is ezt csinálták,itt a párthovatartozás nem számít előnynek.Ha valaki később szeretne nyitni megteheti,csak rápillantanak az ellátási térképre amiről azonnal kiderül,hogy van-e a közelben trafik vagy nincs,ha nincs akkor jár az engedély.

A vendéglősök benzinkutasok természetesen továbbra is árulhatnak cigit,igaz felárral,sőt a szupermarketek előtt is

ott "figyel"a cigi automata.

Ha nálunk is így lett volna,most 22év után nem kéne más megélhetés után néznem,de nem adok neki 1 évet biztosan változni fog a rendszer,ha lesz kormányváltás,ha nem.

2013. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!