Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől jobb a Jobbik?

Mitől jobb a Jobbik?

Figyelt kérdés
Mit csinálnának jobban, mint az elődeik?
2013. júl. 9. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Sokak szemében már az is óriási pozitívum, hogy NEM az elődeik.
2013. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Na igen, az elsőnek igaza van. :D


Bennük még nem csalódtak az emberek, ami nagy pozitívum.

2013. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
A Magyarok érdekeit nézik nem lenne róma integráció ami felesleges ha meg rend lenne mindjárt elkezdenének a cigányok is dolgozni , Gyöngyösről a cigányok zavarták el a jogvédőket mert mindig a baloldal provokál ezt jobb eszedbe vésni , és még nem hallotam azért annyira műveletlenül beszélni Jobbikos politikust mind baloldalit , ott van Gyurcsány csak a folytonos mocskolodás. A Fidesz azért jobb mind a komcsi rendszer , mert nem támadja le a jobbikosokat ok nélkül.
2013. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

"..elkezdenének a cigányok is dolgozni"


Mit? A nem-cigánynak sincs munkája!

2013. júl. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Lenne mert a munkahely teremtés a fő cél , én még nem hallotam volna hogy aki szeret dolgozni nem kapott volna munkát :P...Na mind1 nem tudom mert eddig minden rendszer szar volt.
2013. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
Amugy benne van a nevében Jobbik , mig a balban a balfék ? :D nem lessz itt Fletó maffiázása :D
2013. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

Mit?


-Leállítanák a cigánytenyésztést.

Ami több, mint 20 éve folyik, a baloldal provokálóan, a Fidesz kevésbé provokálóan csinálja.


-Rendbe hoznák a közbiztonságot.


-Visszaadnák a magyarok indentitását ,amit a 20. század közepén elvettek tőlünk.

2013. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 rémuralom ***** válasza:
71%

"nem lenne róma integráció ami felesleges"


Felesleges hát. Róma Olaszország fővárosa, több száz kilométerre Magyarországtól. Minek akarnánk integrálni?

2013. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

Nem jobb a Jobbik. A többi párt legalább a kormányzás meg a közgazdaságtan alapszabályait ismeri, még ha az unortodoxabb fajtái meg is szegik néha.


A Jobbik ennyit se tud, nem is meglepő a villanyszerelős frakciótól. A programjuk súlytalan ígéretpuffogtatás, semmi reális alap a megvalósításra.


Az sem érv mellettük, hogy ők még nem cseszhettek el semmit. Ennyi erővel a nagy halálozási rátával operáló sebészek helyett küldjünk be óvodásokat műteni, mert ők még senkit sem öltek meg. Na, jó ötlet lenne?

2013. júl. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Azt nem tudom, hogy jó-e, de az elmúlt vezérektõl rosszabb nem lehet.
2013. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!