Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka, hogy ennek a...

Mi az oka, hogy ennek a kategóriának (politika) rohamosan csökken a színvonala?

Figyelt kérdés

NEM PROVOKÁCIÓ, EZ AZ IGAZSÁG


Nem azt mondom, hogy 3 éve amikor elkezdtem ezt az oldalt nem voltak idióták (én mondjuk akkor közéjük tartoztam) de mondjuk voltak még értelmesek is (ők voltak túlnyomó többségben) most meg ott tartunk, hogy tele van az oldal nácikkal meg elvakult balosokkal akik csak üvöltenek, hogy náci, zsidó, cigány, német, hungarófób, ultramagyar meg hasonlók...


Minden eszmében voltak régen is emberek de nem voltak ilyen buták mint a mostaniak többsége...


Már alig maradtak a régiek közül...:(


Mi lesz itt? IQ féle katasztrófa?



2013. júl. 10. 20:49
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
15%

"Minden eszmében voltak régen is emberek de nem voltak ilyen buták mint a mostaniak többsége... "


Konkrétan töltettél velük műveltségi tesztet, vagy akkora professzornak hiszed magad, hogy itt írt hozzászólás alapján megítéled az egyén tudásállományát?

2013. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
29%
Értelmes baloldali kommentelők megtértek a radikálisok pedig kitartóbbak lettek...
2013. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hülyeséget kedves 36%-os az olyanokról beszéltem pont, mint te kb. 6 hónapja lehetsz itt mert, hogy pár éve aki ilyen mélyre csúszott az lelépett ebből a kategóriából vagy újjal indult...Én az olyan emberek véleményét várom akik legalább 1 éve itt vannak és tudják, hogy miről beszéltem!
2013. júl. 10. 20:59
 4/40 A kérdező kommentje:
Voltak elvakult fideszesek, mint Kolopele de őt még így sem utálta sem a jobbikos sem az MSZP-s mert értelmi választ adott..soha nem volt toplista első..de értett hozzá és ilyen ember nem sok van ebben a kategóriában máma már! (mondom ezt Kolopeléről Jobbik szimpatizánsként)
2013. júl. 10. 21:01
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Áh, itt 3 éve is mindenki a saját hülyeségét nyomta meg most is.
2013. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
3%
aki politikával foglalkozik, az hüje! És mindenki monnnyon LEEEEE!
2013. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
87%

"Voltak elvakult fideszesek, mint Kolopele"


Kolopele egy értelmetlen ember volt, semmihez sem tudott érdemben hozzászólni, kizárólag önmagát és a vállalkozását fényezni járt ide, ugyanakkor teljes funkcionális analfabéta volt, semmihez sem értett. Ennek ellenére mindenkivel el akarta hitetni, hogy sikeres iparmágnás milliárdos.

2013. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
36%-os ezt hagyd is! Akkor még nem voltak itt ilyen hülyék! Menj már innen a retekbe neonáci unintelligens idióta!
2013. júl. 10. 21:09
 9/40 A kérdező kommentje:
35%-os én soha nem hallottam tőle olyat tőle, hogy ő multimilliárdos...
2013. júl. 10. 21:10
 10/40 anonim ***** válasza:
26%

"voltak idióták (én mondjuk akkor közéjük tartoztam)"


Te most is. akkor nem vetted észre hogy akiket okosnak gondoltál azok idioták

2013. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!