Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A judeobolsevizmus kidolgozott...

A judeobolsevizmus kidolgozott kérdésfelvetései szerintetek a Proletár forradalom, és a kommunista világ építését fogja szolgálni?

Figyelt kérdés
Tudjuk, hogy az esszénus békeevangélium, és a tóra alapján a nemzetközi kommunizmus már dolgozik az 5. Internacionálé létrejöttén. Ez részben vallási, részben pedig vallási alapokon fogja felépíteni elméletben a forradalom útját. Szerintetek ez nem csak a zsidó vallás, hanem a nemzetközi állam nélküli világ létrejöttét is segíteni fogja? Én magam csak hallomásból hallottam az 5. Internacionáléról, de ha valóban a Szentírás, és a Marxizmus- Leninzmus keveréke lesz, akkor elképzelhető, hogy ez most tényleg egy dicsőséges forradalomhoz vezet.

2013. júl. 5. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komoly? Szerintem a humor kategóriába kellett volna raknod. Basszus, majd halálra röhögtem magam. :)
2013. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kedves kérdező! Lehet, hogy humorosnak találod az 5. Internacionálét, de én olvastam róla több helyen is. Állítólag a Moszad összedolgozik a nemzetközi kommunistákkal??? Lehet hogy ez nem így van, de azt olvastam, hogy a Tóra, és a Kommunista kiáltvány ötvöződik e műben. Kérem, ha valaki részletesebben is hallott róla, írjon, mert engem érdekel.
2013. júl. 5. 18:56
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
FANTASY
2013. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nem Fantasy, én több forrásból is olvastam.
2013. júl. 5. 18:57
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet!
2013. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Neem rossz idea! Jobbikosok is tudják már?
2013. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Orvos látott már?
2013. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 tetro ***** válasza:
a kérdező saját magához beszél? :()
2013. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos elfelejtett átjelentkezni a másik regisztrációjára... :D


Kérdező, nagyon vigyázz, legyél éber. Már két évvel ezelőtt is azt írták itt egyesek, hogy már megindultak az izraeli telepesek Magyarország felé; én nem tudom, azóta hogy nem értek még ide, de biztosan már a spájzban vannak... :D

2013. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező skizofrén, úgytűnik már az elmegyógyintézetben is van net.
2013. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!