Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unjátok még rettenetesen,...

Nem unjátok még rettenetesen, hogy a politika témakörben majdnem minden második kérdés Jobbikos kampány?

Figyelt kérdés

Biztos ti is találkoztok olyan kérdésekkel, amik csak annyiból állnak, hogy "mi a véleményed erről?", miközben egészen nyilvánvaló, hogy a kérdező nem a véleményünkre kíváncsi, csak azt akarja, hogy olvassuk el a belinkelt napi igét.


Biztos ti is gyakran olvastok olyan provokatívnak szánt kérdéseket, amikor kiáll egy jobbikos, aki azt állítja, hogy egyszerűen nem lehet belekötni a pártjába, és ilyen "kettő megy be, egy jön ki" jellegű szócsatát akar vívni a kommentelőkkel.


És biztos ti is láttatok az olyan finoman manipulatív kérdéseket, aminek csak az a célja, hogy fókuszálja a politikai dühöt és elégedetlenséget, had fröcsögjön a nyál.


Tele van a honlap ilyen manipulatív kérdésekkel, amik igazából nem is kérdések, hanem inkább jobbikos "kampányfogások".

Mi a véleményetek? Ti nem unjátok még, hogy minden második kérdés erről szól, hogy folyton fel akarják nyitni a szemeteket, meg akarnak téríteni?


2009. okt. 19. 15:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
De, de ugyanúgy nem lehet mit tenni velük, mint a Jehovistákkal se - azon túl, hogy 'rájuk csukod az ajtót'.
2009. okt. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
De unom, az egész Jobbikkal együtt. Persze nekik ez is ingyenreklám, meg az is, hogy a hülye média is állandóan velük foglalkozik.
2009. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Én tettem fel a kérdést, és sajnos nem kaptam egy értelmes választ sem, csak demagógiákat.


Miért nézitek a Jobbikosokat hülyének? Mi az, ami lehetetlen, nem megvalósítható a programból?


Én csak megérteni szeretném, hogy kit mi vezérel, de csak sablonokat kapok. Semmi konkrét.

De nem is nagyon, tesznek fel kérdéseket mások, amit az MSZP esetén megértek.(mit is tehetnének fel szegények?)

De hogy a Fideszeseknek nincs kérdésük?

2009. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Úgyis lepontoznak, ha a jobbikra voksolsz itt egy kérdésben. hiába az a kérdés, hogy kire szavaznál, és teljesen jogos a válaszod, ha bene a jobbik, akkor lepontoznak. erre élveznek sokan Lehet lepontozni. Jólét!
2009. okt. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

„De unom, az egész Jobbikkal együtt. Persze nekik ez is ingyenreklám, meg az is, hogy a hülye média is állandóan velük foglalkozik.”


Nem tudom milyen a pártállásod, de ez a demokrácia velejárója, még ha nem is igazi a demokrácia, és ha neked annyira nem is tetszik! Tudom te letiltanád!"cenzúra 2009"

2009. okt. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Én nem unom.
2009. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem unjátok még rettenetesen, hogy a politika témakörben majdnem minden második kérdés Jobbikos fikázás?
2009. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
és akkor most ez a kérdés, amit te feltettél, micsoda? :) jót röhögtem, ahogy végigolvastam és összevetettem saját magával...mintha magamat szidnám a tükörben...
2009. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:08


Lényegében igazad van! Az egyetlen különbség, hogy ennek a kérdésnek az a célja, hogy nem legyenek ilyen kérdések.


Mert hatalmas a Jobbik-dömping. És lám, az első két hozzászóló, aki egyetért ezzel, természetesen teljesen le van pontozva. Szép.

2009. okt. 19. 17:41
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Meg kell érteni a társadalmi és a politikai hátteret hozzá. A Jobbik egy feltörekvő, kamaszkorát élő, energiával teli, a legelkötelezettebb táborral rendelkező párt. Ez természetes is, egy új párt nem kezdhet máshogy, másképp nem jöhettek volna fel a semmiből most már lassan nem is harmadik, de inkább második erővé. Ma ők a legaktívabbak a hétköznapokban, náluk érezhető a közösségi szellem. Nekem ez inkább imponál, mint ellenszenves. Miért nincs jelen itt az MSZP meg a FIDESZ, illetve miért csak nyomokban vannak jelen? Semmi akadálya nem lenne, de az MSZP a megsemmisülés szélére sodródva passzív apátiába esett, és a FIDESZ is inkább elitista párt. És egyébként a jobbikosokkal lehet értelmesen diskurálni, nem írnak zavaró baromságokat, még akkor sem, ha vitatható lehet az álláspontjuk.
2009. okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!