Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most tilos a baloldalról...

Most tilos a baloldalról negatívat mondani és Orbánról pozitívat?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon természetesen.

Ugyanis észrevettem,hogy aki kicsit is negatív dolgot ír a baloldalról az 50% alatt végzi, aki Orbánról pozitívat az 20% alatt, aki szerint jó a baloldal az 70% felett.


Tudom,hogy sok a buta ember, főleg itt, de remélem majd akkor is a baloldal lesz a top mikor hatalmat kapnak...mert Orbánnal is ugyan így volt, és most?!

Szóval erre én csak azt tudom mondani,hogy ostobák az emberek, mert ennek semmi értelme,hol az egyik párt hol a másik, egyszer baloldali vagyok egyszer jobboldali, van ennek értelme?


2013. júl. 15. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

igen, ugyanis nem focicsapatok a pártok, hogy szurkolunk nekik, tökmindegy, hogy éppen milyen párt van hatalmon, ha szar, akkor NEKED szar, ez a TE életed, a TE sorsod, a politika nem a fejed fölött történik, hanem VELED történik


tessék kritikusnak lenni, legyen véleményed és világképed, és magadhoz legyél hűséges nem a párthoz


ez régi komcsi berögződés, hogy nem a párt képvisel téged, hanem te képviseled a pártot

2013. júl. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tetro ***** válasza:
93%

"Ugyanis észrevettem,hogy aki kicsit is negatív dolgot ír a baloldalról az 50% alatt végzi, aki Orbánról pozitívat az 20% alatt, aki szerint jó a baloldal az 70% felett. "

ez messze nem egyenlő azzal, hogy tilos...

2013. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Elvileg nem. A %-okat meg ne vedd komolyan!
2013. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekem megfelelne bármelyik baloldali párt ha nem lenne ilyen gusztustalanul liberális, már-már "magyarellenes" (idézőjelbe tettem), beleértve a baloldali médiát is...szerintem jelenleg mindent elmond az,hogy bal oldal (BAL)

Egyszerűen semmilyen magyar érdeket nem képvisel, az Orbán kormány egy hangyaf***nyival jobban kiáll a magyarokért, de persze messze nem az igazi, és pl az MSZP meg a Fidesz között annyi a különbség,hogy az MSZP jobban utálja a magyarokat.

(Pl.:Rasszizmus=Én is cigány vagyok,Magyar verések = Le van sz-rva.)

2013. júl. 15. 18:01
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy másoknak is elege van abból, hogy a közmédiában, főleg a Kossuthon meg kizárólag a Fideszt dicsérik, mindenki mást, elsősorban Bajnait és Gyurcsányt pocskondiázzák.
2013. júl. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Egyetértek veled kérdező.

A magyar baloldal a legalja Európában.


Nekem is megfelelnének , hogyha leszoknának a magyarellenességről , cigányimádatról meg az ilyen hülyeségekről.

2013. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Én pédául mindig le vagyok pontozva, mert csak a Kétfarkú Kutya Pártot dícsérem, a többit meg szidom. Aztán a sok agymosott hívő rögtön pontoz, mert megsértettem a pártvallását.
2013. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 rémuralom ***** válasza:
90%
Én a két szék között a földre szoktam esni a véleményemmel, mert mind a balosoknak, mind a jobbosoknak odaszólok - mikor egyiknek, mikor másiknak, néha mindkettőnek egyszerre. Ilyenkor persze mindenki bőszen lepontoz. Én meg nem törődöm a százalékommal. Ilyen egyszerű az egész. Nem tilos semmilyen vélemény, csak nem kell törődni azzal, hogy mennyire tetszik másoknak az a vélemény.
2013. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nincs jelentősége a százalékosdinak
2013. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sokszor kértem már linket valamiről, hogy bizonyítsa, vagy valami: 0% lettem, link nem volt. Ennyit erről. A színvonal itt nagyon lent van.
2013. júl. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!