Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bizonytalan szavazók akik...

A bizonytalan szavazók akik elmennek majd választani, mi alapján döntenek? Kampány?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 21:55
 1/6 ConnectCare ***** válasza:
100%
Tiszta lelkiismerettel nem fogok tudni egyik pártra sem szavazni, így szerintem ilyenek számítanak majd, hogy egyrészt kire nem akarok semmiféleképpen sem, a fennmaradóakból pedig kit akarok, hogy kicsit javuljon a helyzete a Parlamentben, hogy kapjon még 1-2 helyet. De nem azért, mert támogatnám, csak, hogy legyen igazi vita az Országgyűlésben. Esetleg a miniszterelnök-jelöltek személyisége számít majd még.
2013. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 rémuralom ***** válasza:
Csak csatlakozni tudok ConnectCare-hez. Nem vagyok vevő a populizmusra, a kampány pedig általában arról szokott szólni, mert az enyém a ritkábbik fajta, sok embert meg lehet ezzel szédíteni. Úgyhogy én is így fogok szavazni: kizárom a kizárandókat, és a maradék közül választok egyet.
2013. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szeretnék szavazni, de mindegyik párt szar a maga módján. Nem tudom még mi lesz.
2013. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a Jobbikon gondolkozom, de bizonytalan vagyok. Idáig amik voltak kormánypártok azok felejtősek... LMP sokmindenben túl liberális, és lehet hogy nem is jut be a parlamentbe...


Jobbikban szeretem az értelmesebb vonalat (Vona, Balczó, esetleg Morvai stb...), viszont az ugyan jó szándékú, de nem nagy értelemmel rendelkező vonal nem szimpatikus (Novák Előd, Zagyva Gyula...)

2013. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden választást a "mob" dönt el. Ők a bizonytalanok, akiknek nem elkötelezettek és sokszor politikai analfabéták.

Nekik készülnek a kampányok, miattuk mennek le kutyába, húznak csörgősipkát a politikusok, hogy a szimpátiájukat elnyerjék.


Sokan az utolsó nap, sőt, legtöbbjük csak a SZAVAZÓHELYISÉGBEN dönti el, kire szavazzanak.

Ők döntenek az ország sorsáról.

Éljen a tömegdemokrácia!

2013. júl. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a bizonytalanok többségénél a végső motiváció a mindegy, csak ezt vagy azt ne.

Most minden párt ezerrel provokál, gusztustalanabbnál gusztustalanabb dolgok derülnek ki, hogy idővel valami tényleg kiverje a biztosítékot, és azt mondd, hgy megyek ikszelek valakire, csak azért, hogy nehogy a másik.

Szerintem itthon a nagy többség nem valamiért, hanem valami ellen szavaz.

2013. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!