Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol lehet meghívót szerezni a...

Hol lehet meghívót szerezni a Piros Pirula Projekt fórumoldamához?

Figyelt kérdés
Hogy lehet oda egyszerűbben bekerülni? Már mindenhol kerestem megoldást, de nem lehet csak úgy regisztrálni.

2013. júl. 19. 08:58
 1/7 PHP de kóder! ***** válasza:
0%
te is bevetted?
2013. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte sehogy, mivel az egy blog. Vannak rajta érdekes dolgok az biztos. Néha fel fel szoktam nézegetni.
2013. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Mi csudáért ilyen fontos ez neked, hogy még ki is emelted a kérdést? Ha meséket akarsz, akkor nézz inkább rajzfilmeket, vagy olvass mesekönyvet, sokkal jobban jársz.
2013. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az ilyen hozzászólásokkal sajnos nem tudok mit kezdeni. Ha olyan hozzászólók kommentjeit olvasom, akik mesekönyveken élnek, és a dolgok után, amik napjainkban történnek, egyáltalán nem néznek utána, azt már sajnálni sem tudom.

Mindenkinek a maga dolga eldönteni, mit hisz el és mit nem, de ahhoz, hogy elhidd, először is utána kéne nézni dolgoknak, nem pedig elmondani mindennek.

Tudtommal nem bírálhatsz egy könyvet úgy, hogy el sem olvastad!

2013. júl. 26. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez megnyugtat, én láttam már a YouTube-on néhány videóját tavaly, így nem ismeretlenül és nem alaptalanul bírálom, ill. minősítem.

De tényleg mindenki abban hisz, amiben akar; úgyhogy ha neked így jó...

2013. júl. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én is jobban hiszek a piros pirulának, echo tv-nek. Mint mondjuk a hvg-nek, origonak, indexnek, tv2-nek, rtl-nek. :d

Az ember megnéz egy kettő dolgot. Aztán máris tisztábban lát.

2013. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért nem hisznek benne az emberek, mert alapjában véve eldobják maguktól az egészet, ahogy van. Már a videó elejétől elutasítóan nézik, és igazából sok embert nem igazán érdekel, hogy szépen lassan nyírnak ki minket..


Engem meg az nem érdekel, ha vannak olyanok, akik elé odaraknak mindent, de még úgy sem ébrednek fel. Mindenki a saját döntéséért felelős.

2013. júl. 29. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!