Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen lehet az, ha valakinek...

Milyen lehet az, ha valakinek "csúnya zsidó feje van"?

Figyelt kérdés

Lásd a cikkben: [link]


Komolyan nem értem, hogy értelmes (?) - pl. műszaki értelmiségi foglalkozású - emberek hogyan szimpatizálhatnak ezek után is a jobbikkal, amikor a párt "gerincét" javarészt ilyen bunkó, semmirekellő, primitív sz@rházi bölcsészfélék alkotják.



2013. febr. 27. 20:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%

Bárkinek meglehet a saját véleménye. Én ezt az egészet csak egy apróbb diákcsínynek tartom.

Ha akarok én is csinálhatok egy listát, amin az összes diákot a szakról röviden elemzek. Természetesen ez szubjektív szemléletmód lenne. Bárkének meglehet a saját véleménye bármiről.

2013. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%

Én is műszaki szakra járok, és a jobbikot támogatom.


Úgy gondolom , hogyha nem kerülnek hatalomra 2018-ig akkor vége ennek az országnak ,mind etnikailag , mind gazdaságilag és bekövetkezik a nemzethalál.


Nekünk gyors , radikális változások kellenek , nem baloldali , liberális piszmogások meg tökölések , probléma megkerülések.


Egyébként a szociológusok meg a bölcsészek általában baloldaliak , mindig meg akarják nekünk magyarázni hogy a Föld lapos és hogy a rövid nadrágot is ki lehet térdepelni.

2013. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Vadkan01 ***** válasza:
13%
Gondolom nagy orra van, igazából nem tudom, de olybá tűnik ezzel a cikkel két politikai ellenféllel akar leszámolni.
2013. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Ez nem holmi diákcsíny, volt, lásd: [link]


2. válaszoló, téged sem az eszedért szerethetnek. :)

2013. febr. 27. 20:36
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

azért a diákcsínynél többnek tartom, ha már a beiratkozás előtt kiválogatják, ki felel meg az ő politikai, ideológiai nézeteiknek, és csak az rúghat labdába mondjuk a hök-ben...

Ha ezt a munkahelyetek tenné, mit lépnétek?

2013. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
10%
Hogy jön ide a Jobbik? Neked üldözési mániád van, néhány diák jegyzetet készített, hogy ki milyen bula. Ennyi.
2013. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

hát sztem a jobbikosok és a bölcsészek között pont nincs sok összefüggés, de ezt az egész cirkuszt viccesnek tartom. hát istenem, senki jogát nem sértik, ha ők így tudják maguknak megjegyezni az új arcokat, hogy valamilyen speckó jellemzőt írnak a neve mellé, nincs ezzel semmi gond. az a gond inkább h ez kikerült nyilvánosságra aztán jól felfújták. már volt ilyen kérdés de szal most miért is baj ha valakinek az a véleménye valakiről h csúnya vagy zsidófejű?

és hogy milyen lehet az? hát inkább mutatni tudnék neked párat, így leírni nehéz. de általában azonnal észreveszed, elég jellegzetes.

2013. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"gondolom Együtt 2014 vagy MSZP támogató vagy."


Nos, ez még jobban megerősített abban, hogy egy együgyű fajankó lehetsz. :)


7-es: hogyan jön ide a jobbik? Ha végigolvasnád figyelmesen a linkelt írást...

2013. febr. 27. 20:57
 9/22 anonim ***** válasza:
29%
Keress rá Amy Winehouse-ra vagy Rossi de Palma-ra. Nekik aztán igazán csúnya zsidófejük van.
2013. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

1. Aki leírta azt, hogy csúnya zsidó feje van valakinek, az egy bunkó, primitív, semmirekellő ember.


2. A bölcsészek között sok a jobbikos, és kevesebb a baloldali. De ez egyikükről se mond el semmit, léteznek ám értelmesek mindkét táborban.


3. A műszaki értelmiségiekre lásd 2. pont.

2013. febr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!