Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal miért képtelen...

A baloldal miért képtelen kezelni a romák, bevándorlók okozta problémákat?

Figyelt kérdés

Észak Magyarországon a Jobbik, Dél-Franciaországban a Nemzeti Front támogatottsága már 30% körül van. Ezeken a területeken magas a cigányok, afrikai bevándorlók aránya (20-30% körüli).

Azt nem tudjuk, hogy ezek a radikális pártok képesek lennének-e megoldani a problémákat, de úgy tűnik az európai emberek egyre inkább kiábrándulnak a balliberális pártokból és radikális változásra vágynak.



2013. júl. 19. 11:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"A Jobbikos települések rosszabbul teljesítenek a magyar átlag településnél"


Ezt hol olvastad?

2013. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Na törölték a válaszomat. Persze az ilyen hazug válaszokat, mint a jobbikos települések rosszabbul teljesítenek, amit semmivel alá nem támasztanak, azt nem törlik, had maradjon. Ott van Tiszavasvári. A város szépen fejlődik, nincs már több milliós adósságban, a cigányokat munkára fogták.

De hát a gyik is liberális eléggé.

Szal ennyi volt, nekem - mint sok más értelmes embernek - elegem lett az ide írogató agyhalottakból. Szal csá mindenkinek, mint sokan előtem én is elköszönök, többet nem nézek fel a "politika" rovatba az tuti. datveder95 voltam.

2013. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

2#


Milyen felzárkóztató programra gondolsz?


Az Együtt2014 egyik képviselője ingyen vizet meg áramot ígért nekik Miskolcon, a roma napon.

Ez lenne az integrációs program?


Hallottam, arról az amerikai módszerről is,amit emlegettek, csak mindenki elfelejti, hogy ez egy szociális hálóval, langyi törvényekkel rendelkező európai ország és nem a szociáldarwinista USA.


Itt nincs az a fajta kényszer, küzdelem.


Be kellene fejezni ezt az ész nélküli segélyezést.

Biztos lennének cigányok akik éhen halnak, abban is biztos vagyok, hogy fel is lázadna néhány.Na, de mire való a rendőrség meg a honvédség?

Arra, hogy leverje a lázadást, extrémebb esetben lelője őket.

Ezután észbe kapnának a cigányok ,amelyik meg nem az így járt.

2013. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudják hogy oldják meg? Dehogynem tudják, sőt a Fidesz elé is benyújtanak több javaslatot is amit a Fidesz visszadob, példának okául ami nemrég Monoron volt, (késelős rablós gyilkosság) az nem történt volna meg, mert ha akkor a Fidesz elfogadja a Jobbik javaslatát akkor az a cigány még most is börtönben csücsülne. A törvények szigorításával, a jellemzően cigányok által elkövetett bűncselekmények (késhordozás utcán, szúrás, rablás, gyilkolás, súlyos testi sértés) büntetésének komoly szigorításával térdre lehet kényszeríteni ezeket a degenerált bűnözőket. Ritka esetben a halálbüntetést is alkalmazni lehetne. Ez egy nagy hülyeség hogy nem lehet megoldani, vagy hogy nem tudják ők se megoldani, mindent meg lehet oldani szinte, csak akarni kell, lehetőséget kell adni a megoldásnak. Én megadom, megy az X a Jobbik mellé.
2013. júl. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!