Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudjuk hogy 2006-ban pár...

Tudjuk hogy 2006-ban pár magyar nemzetihős ellopta a t 34 est és elindultak, körülbelül mi történhetett volna ha nemfogyott volna ki a gázolaj és még lőszer is lett volna a tankba? Mit tettek volna a rendőrök ha elkezdtek volna lövöldözni a tankal?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 03:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%

"Ezek a huligánok sosem lesznek nemzetiek, hiszen a társadalom legalját képezik. Egyszer megkérdeznél egy ilyen lecsúszottad az árpádsávos zászlóról, amit lobogtat meg sem tudna mukkanni csak látta, hogy a kocsmában és a focimeccsen a többi csökkent értelmű is ilyet lobogtat és nem akar kimaradni. "


Maximálisan egyetértek!!!!


Magyarkodnak, de a magyar történelemről kultúráról, hagyományokról fogalmuk sincs. A magyar történelem ismerete kimerül náluk a "trianon" és "magyargyülőlet" szavak mantraszerű mormolásával. Hogy mi volt korábban arról már fogalmuk sincs.


Valamelyik szélsőjobboldali portál kiadja a jelszót, hogy ezt vagy azt a színházat, könyvet, múzeumot stb. gyűlölni kell, Ők meg szolgai módon követik.

2013. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%

kedves kérdező!


belegondolni is rossz, de valószínűleg a tüntetőkből rendőrgyilkosok lettek volna

2013. júl. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%

1. az egy kiállított, múzeumi darab volt, nem volt benne sem lőszer, sem üzemanyag, illetve üzemanyag is csak egy minimális


2. a tankot egy idős bácsi "kötötte el"


3. megfigyelhető a felvételen, hogy elkanyarodik a tankkal, nem akart senkiben kárt tenni, óvatos volt

Ha akarta volna, megtehette volna.


Ezek a tények.

2013. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért elfelejtitek, hogy nem volt benne aksi, hanem ezt ők vitték. Ezt elmondták a tv-ben is, hogy a honvédség kiszerelte az aksit belőle. És találtak egyet a tankban, amit át volt alakítva. El volt ez tervezve...

Amúgy ketten ültek benne, egy fiatal , meg egy idősebb.

2013. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
34%

"El volt ez tervezve..."


A "hatalom" részéről talán. Odatették a tankot kísértésnek, hátha valaki beleül és kész a casus belli, amivel igazolhatják a droidok tombolását.

2013. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Se jobbikos se balos nem vagyok,mivel mind a kettő ugyan olyan szar ahogy van,csak próbálok életben maradni ebben az országban.Amúgy szeretem a magyart mivel énis azvagyok:D cigányt meg utálom:) nade a témára visszatérve hívták volna a honvédséget hogyha nagy bajt csináltak volna?
2013. júl. 20. 14:43
 17/21 A kérdező kommentje:

Előző, sztem bakit lőttél :D Ezt a kérdést sztem tuti valami liberális tette fel, hogy bizonygassa milyen agresszívak a gonosz magyarok :D De a többivel egyet értek tényleg elég buta kérdés, de hát csak egy liberális :D


lol

2013. júl. 20. 14:48
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Egyértelmüen előb utób hivnák a hadsereget ha egy tank garázdálkodik lővőldőzve stb.

MOst tekintsunk ell a tank állapotátol és avezetőik szándékároll nem az a kérdés.

A kérdés tényként kezel egy benem kővetkezet eseményt tehát a válazokhoz iss ezt témykén kell kezelni hogy egy t34 es tank sok lőszeres és űzamanyagaé ősze visza lővőldőz. Eből egyértelmű hogy ki kell lőni.


Ez a fajtakérdés a feltéételes mód egyik tipikus esete ojenkor a benem kőbetkezet esemény hatásairól lehet értelmesen vitázni.

2013. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Eből egyértelmű hogy ki kell lőni."


Nem fér a fejembe, 2001 szeptember 11-én az amcsik miért nem lőtték ki az eltérített gépeket?

Tele van üzemanyaggal, rengeteg katonai- és civil célpontot lehet vele károsítani, ennek ellenére karba tett kézzel nézték, hogy az ikertornyoknak és a Pentagonnak menjenek vele.


Ha én lettem volna a parancsnok, azonnal felküldök pár vadászgépet és még a levegőben kilövöm az utasszállítókat.

Néhány száz civil vs több ezer civil az ikertornyokban.

Néhány tucat civil vs Pentagon.

Nem kérdés, mit választok.

2013. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy elkőtőt katonai lett volna amo ép lővőédőz akor kilővik.

Az irámyitók nem tudták m a cáéjuk a terolistákak.

2013. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!