Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem furcsa az nektek hogy...

Nem furcsa az nektek hogy hátrány éri politikailag a Jobbikot és az LMP-t?

Figyelt kérdés

Már megkezdődött a kampány, a TV ben 1000 rel, kis füzeteket osztogatnak, stb.

Ez teljesen nyilvánvaló, erőfölénnyel való visszaélés, párt alapon!

És így beszél OV a kampánykiadások csökkentéséről?

Én a 2, párt helyébe már hangos tiltakozásba kezdenék!


2009. okt. 21. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Hát igen,ez az igazságtalanság.Ittvolt nemrég az EU választás, a Jobbikot nemis láttam a TVben de bezzeg a nyíltan magyarellenes kampányú SZDSZ-t egész nap adták a TV-ben.Bár így is az emberek 15%-a a Jobbikra szavazott de ha leadták volna a Jobbik kampányát a TVben szerintem még az MSZP-t is leverte volna lazán.Az a baj hogy az emberek nagyrésze csak most, a választások után ismerte meg ezt a 2 pártot.Szerintem is minden pártnak egyenlő lehetőséget,szereplést kéne biztosítani.De szerintem nem kell aggódni,jövő tavasszal a Jobbik tuti hogy fog küzdeni ezen igazságtalanságok ellen és szerintem eléri azt hogy a TVben is jobban szerepeljen és reméljük hogy akkor nem lesznek ezek a pártok így elnyomva mint nemrég voltak.
2009. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én Jobbikos vagyok, de nem a szívem fáj! Egyszerűen nem demokratikus
2009. okt. 21. 22:58
 3/13 anonim ***** válasza:
2009. okt. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
speciel én legalább annyiszor láttam a jobbikot mint az mszp-t, de biztos nálam van a hiba.
2009. okt. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Én is azt tapasztalom, hogy a csapból is a Jobbik folyik egy ideje. Nagyon fel akarják futtatni a szocik a Jobbikot, mert azt hiszik, hogy ezzel "megosztják a jobboldalt", holott a valóságban azt fogják elérni, hogy a maradék szavazóik egy része is átáll a Jobbikhoz és a maszop a harmadik helyen végez '10-ben.
2009. okt. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
2009. okt. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Készítettem 1 hete egy blogot, akit érdekel nézze meg.

[link]

2009. okt. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

01:03


[link]


Akkor csak ezen oldal SZDSZTV-t ajánlom figyelmébe.

Pedig a Jobbik a közvélemény által elismertebb párt és nem az SZDSZ. Ezt mutatja a Jobbik népszerűségi mutatója és az EP választás eredménye. A jobbik Tv- be invitálásának -szer nagyobb mértékben kellene megvalósulni a köztv-inknél, de ennek pont az ellenkezőjét látjuk.

2009. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"a Jobbikot nemis láttam a TVben"



2009.08.10

2009.05.12. 1. rész)

2009.04.09

2009-05-22]

2009.06.12.)

2009.06.08.

2009 jun


Felpakoltál 7 taknyos linket, amiből 3 az Eu s kampány részevolt.


Amiről én beszélek az 2009.09-10. hónapokról szól!

Ugyanis most is kampányvan!

Holvannak az e-havi linkek? Az aktuálisa.

Hiszen nap mint nap szerepel a Fidesz és az MSZP is, a híradókban, és minden csatorna politikai műsoraiban! Eze amit csinálsz szerinted megeszi valaki?

2009. okt. 22. 19:25
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
A Jobbik több pénz költött el kampányra, mit a Fidesz, pedig ők már 20 éve küzdőködnek. Ilyenkor én is azt szoktam kérdezni, hol itt az esélyegyenlőség? Ráadásul a Jobbikosok szemtelenül hazudnak is, hogy őnekik nincs pénzük. Persze. Biztos a szórólapjaikat is ingyen gyártották le. Az óriás plakátjaikat is ingyen rakták ki stb. /nyugodtan pontozzatok le de akkor is ez az igazság./
2009. okt. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!