Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett divat a magyarok...

Miért lett divat a magyarok körében Magyarországot szapulni?

Figyelt kérdés

Honnan ez a túlzott negatív hozzáállás?

Miért van az, hogy a 12 éves kisgyerek is ezerrel írkálja a negatív véleményeit az országról, olyan témában amihez nem is ért (pl a Hadsereg, Hadvezetés témára gondolok, ahol a sok CoD on nevelkedett kisgyerek írkálja a "szakértői véleményüket", hogy "a szlovákok 5perc alatt elfoglalnának minket" etc, ilyen hülyeségek)

Miért van a Magyarokban ez a mentalitás? Hogy úgy látjuk a világot, mintha csak nekünk lenne problémánk, és mindenről ami nálunk van, ha nem ismerjük egyből feltételezzük, hogy rossz? A szomszéd fűje meg mindig zöldebb.



2013. júl. 25. 09:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Egyrészt az emberek szeretnek panaszkodni, másrészt szerinted minden rendben van az országban?
2013. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Mert ez az ország többre lenne képes, de nem aknázzák ki a lehetőségeket.
2013. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%
Ezt fröcsköli a média nagyrésze ,mert bizonyos köröknek ez igen is érdeke.Így a nemzettudatot ezen a szinten tudják tartani.
2013. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem is tudom...
2013. júl. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%

Én most voltam egy nyári táborban szervezőként és első nap este odajött hozzám 4 kisgyerek, hogy éhesek és szeretnének valamit enni. Mondom jólvan, dobtam nekik össze margarinos kenyeret, párizsit rá, mellé paradicsomot és kajáltak egy jót.


Másnap meg majdnem megvertek a főszervezők, mert hiányzott 7 szelet kenyér, amikre margarint kentem és tettem rájuk pár szelet párizsit. És mindezt úgy, hogy 80 fővel számoltak a táborra, de csak 47 gyerek lett, szóval kajabőség volt és amúgy is 5 percre volt a közeli Coop, ahonnan simán hozhattam volna nekik bármit, ha hiány van.


Na most szerinted ez normális? Normális, hogy 50 forintos dolgokért üvöltenek egymással az emberek és gyilkolni akarnak? Mert máshol ilyen nincs, csakis itt ebben a csodálatos országban...

2013. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%

Én is átéltem ezt, oda jött hozzám egy kisbarna gyerek "adjál mán egy kis aprót éhezünk csak egy kenyeret akarok venni balbla " Egyszerűen nem lehetett lerázni őket, majd 5 perc után tovább álltak. A másik srác egyből elővette a pénztárcáját, hirtelen a semmiből 5 purdé jelent meg nyakik koszban. Majd őket követték a kigyúrt testvérek, ekkor jobbnak láttam én is, ha lelépek a környékről!

Én kisvárosban lakom, ha rájuk hívom a rendőröket akkor tudják hol találnak meg...

2013. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
50%

A másik dolog meg, hogy apám kiment 3 éve Norvégiába melózni, mert itthon megvetették őt és folyton belerúgtak a főnökei (ugye azért, mert ők a főnökök és megtehetik). Építőiparban dolgozott, keresett havi 105 ezer nettót.

Egyik ismerőse szólt neki, hogy menjen el vele, mert érti a dolgát, tud dolgozni, tehát jó munkaerő.

Odakint úgy áll hozzá a főnöke, mint a régi haverjaihoz, barátságos és jól el lehet vele dumálni, munka után együtt járnak piálni.


És tudod mennyit keres? 26 000 norvég koronát havonta. Tudod mennyi pénz az? Nézz utána, számold ki. Röhögve megél kint belőle...


Szép dolog még az is, hogy a norvégoknak annyi manijuk van, hogy már nem tudják hova tenni. 8 éves épületeket bontanak le, mert azt mondják rá, hogy régi és építenek a helyére másikat, hogy pörögjön az építőipar.

Nálunk mi van? Olyan épületek vannak a belvárosban, amiken a II. világháború nyomai is látszanak és még Ferenc Josko idején építették őket, tehát több, mint 100 évesek!


Na most erre mit lehet mondani? Csak annyit, hogy kupleráj az ország, Norvégia pedig egy király hely. Most 19 éves vagyok, de én is ki akarok menni, mert minél kevesebb időt szeretnék eltölteni ezen a lepratelepen...

2013. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
28%
A 26 ezret úgy keresi, hogy albérletben lakik 2 másik mukival és a lakást a főnök fizeti nekik. A rezsi az ő reszortjuk, de 3-an simán összedobják rá.
2013. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
Azért van miért szapulni, valljuk be férfiasan.
2013. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudom hallottál-e róla, de szoci felfogás szerint Norvégok is diktatúrába élnek mindent államosítottak és semmit se adtak el.

Lehet ezért olyan jó az élet, és nem a tehetségtelen haverokat rakják a cég élére, akiknek egy feladatuk van szándékosan csőbe vinni az állami vállalatot.

Meglehet nézni, minden csőd minden privatizáció előtt. Komoly osztalék fizetéseket csinálnak a cégnél! Hogy még az egyszerű ember is felfogja, hogy kártékonyak ezek az emberek! De arra már nem gondolnak, hogy szoci vezetés alatt szoci embereket pakolnak a cégbe! Ezeket lecserélni is veszélyes lásd manapság milyen vitákat vált ki ( hogy a fidesz saját embereit rakja ide-oda, közben csak annyi történik, hogy a szocikat mozdítják ki a helyükről!)

2013. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!