Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindenki kapott Vitya levelet?...

Mindenki kapott Vitya levelet? Elsőbbségivel? Nem lehetne leiratkozni a levelező listájáról?

Figyelt kérdés
Bár legalább képet is mellékelt hozzá.. A darts táblán jól fog mutatni :)
2013. júl. 25. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jah mi is kaptunk. Rögtön 3-at. Jó hogy van a lépcsőházban ilyen kék kuka a papírnak, bele is tápláltam rögtön.

Nem politikai ellenségeskedés miatt, szimplán csak nem látom értelmét annak, hogy a mi családunkat kb 500-550 forint postaköltséggel tájékoztasson arról, amit már 2 hete tudok, mert a csapból is az folyt, hogy a hétfejű sárkány IMF-et legyőzte a hős lovag...

2013. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg csak azok kaptak, akik az elozo kozvelemenyes baromsagot visszakuldtek.

Nos, en elegettem, mert epp bogracsoztunk akkor, most megis kaptam.

Nem ertem mi ertelme volt ennek, ha hetek.ota ettol volt hangos a sajto. Meg most ennek orul, mint majom a farkanak?! Ja igen .. van mire fogni azt a par milliardot, amit ellopott, hogy mire kolti(k).

Csodas.. inkabb kuldjek e-mailbe. Annyi embernek van ugyfelkapuja mar, ott email cimet is megkell adni. Bar lehet attol felnek, hogy Orbi fenn akadna a spam szuron..

2013. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Elvileg csak azok kaptak, akik az elozo kozvelemenyes baromsagot visszakuldtek. "


Biztos, hogy nem, mert mi egyszer se küldtük vissza, mindig a kék kukában végezte összetépve. Mégis kaptunk 3-at...

első voltam.

2013. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondom elvileg!!!

Nagy "oromunkre" a keruleti polgarmester a szomszedunk. O igy tudja. Legalabbis a "megallapodas" igy szol(t)..

2013. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi nem kaptunk.

Most mit akar?

2013. júl. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eldicsekszik vele, hogy sikeresen megvívta a harcot értünk :) és hogy ezzel mindenki nyert, nyertünk az Eu-val szemben. Ilyenek. Igazából amit hallani a tv/rádió spotban is. Magyarország jobban teljesít
2013. júl. 26. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is kaptam, de fölbontatlanul ment a kukába. Sejtettem, hogy valami ilyesmi volt benne.
2014. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!