Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbánról kiderülne hogy...

Ha Orbánról kiderülne hogy lehallgat mindenkit, mit csinálna az mszp, lmp, a dk, és bajnai?

Figyelt kérdés
Az európai unióhoz rohannának segítséget kérni vagy amerikához előbb?

2013. júl. 25. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. nem a min. elnök hallgat le, hanem a szolgálatok

2. nyugodj meg, le is hallgatnak (ha okot adsz rá)

3. illegális lehallgatás ügyében gondolom a magyar bíróság az illetékes, de ők valszeg a médiához "rohannának" először

2013. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor gratulálnék neki, mert egy nap alatt (tippre) min. néhány napnyi telefonos beszélgetés jut.
2013. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én csak aggódom a demokrácia miatt, remélem amerika vagy az unió megment minket!
2013. júl. 25. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Amilyen buta vagy van és miért aggódnod.
2013. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Egy biztos: nem csődítenék a Parlament elé a Fradi B-közepet, hogy felszedje az utcaköveket, kukákat döntögessen, kirakatokat törjön be, autókat gyújtson fel, kifossza az MTV székházat és dobálja, meg baseball ütőkkel verje a rendőröket, mint ahogyan azt a kérdésedben is szereplő személy tette például 2006 öszén...
2013. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én se szeretem a Fideszt, de hagyjuk már ezt a diktatúrásdit, kérdező! Egy diktatúrában nem ajvékolhatna senki se hogy diktatúra van!

Most olvasok egy könyvet egy észak-kóreai fickóról, aki egy munkatáborban született, ott nőtt fel, majd 23 éves korában elszökött... ő volt az egyetlen munketáborban született ember, akinek sikerült elszökne... Egyszer szervezz meg vele egy találkozót és beszéljétek meg, hogy kinek az országában milyen kemény a diktatúra :)

2013. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ha nem érződött az irónia a kérdésemen, akkor bocsi... :)
2013. júl. 25. 21:13
 8/10 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi vagyok hogy akik a demokrácia miatt aggódnak, ebben az esetben is ugyanúgy telikürtölnék a világot, vagy hallgatnának (annak tükrében ami kiderül az elmúlt hetekben amerikáról, az unióról, stb)
2013. júl. 25. 21:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha irónia, akkor jó... :) de amit írtam, az akkor a balliberóknak szól :)
2013. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Értem én az iróniádat, de ha egy ország miniszterelnöke a saját politikai ellenfeleit lehallgatja, az valóban olyan mértékű visszaélés, ami megkérdőjelezi egy ország demokratikus működését. Szerintem ez egyáltalán nem lenne vicces.
2013. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!