Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a FIDESZ népszerűsége...

Miért a FIDESZ népszerűsége még a legnagyobb?

Figyelt kérdés

Facebookon megnéztem, hogy melyik párt hány like-ot kapott eddig. Moma: 6 852 DK: 14 010 FIDESZ: 36 192 MSZP: 61 545 Jobbik: 116 780 Együtt 2014: 123 323 .

Tudom, hogy nem lehet egyértelmű statisztikaként kezelni, egy ember két (vagy több) pártot is like-olhat, de azért így is szembetűnőek az eredmények.


2013. júl. 26. 07:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Te most komolyan azt hiszed, hogy a Fészbuk reprezentatív?

Kb. az országban élő szavazókorú lakosság 1/3-a fészbukozik és azoknak is kb. a negyede lájkolgat pártokat...

2013. júl. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sőt, ha összeadod az általad bemásolt számokat és azt veszed, hogy jó pár ember 2-t is lájkolgat, akkor kb. kijön 360 ezer lájk. Szavazóból meg kb. 20X ennyi van, szóval ez leginkább azt méri fel, hogy a fészbukot használók (leginkább fiatalok) milyen pártra szavaznának.


De ha megálltál volna fél percre és elgondolkodsz ezen, akkor magadtól is rájöhettél volna, ha van egy kis sütnivalód...

2013. júl. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

EGyutt2014 ( Bajnai és Imf SZDSZ háttér emberek)

MSZP - 3 miniszterelnök minden évben megakartak újulni, de sosem sikerült nekik

LMP- alulról szerveződik, nincsenek nagy támogatók, ezért gyenge, nem ismerik az emberek

Jobbik - félnek tőle

Maradt a fidesz, akinek vannak vitatható lépései, de a fő irány és a változás sok embert megnyugtatnak

2013. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
A fidesznek csak vitathatatlan, vitathatatlanul rossz lépései vannak.
2013. júl. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3. a tökéletes fidesz-kultista robot.
2013. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

"A fidesznek csak vitathatatlan, vitathatatlanul rossz lépései vannak."

Te nem az a srác vagy, aki volt youtubeon abban a vidiben, amiben kérdezgették 2006ban a mszp szimpatizánsokat és ott bömbölt, hogy "legkirályabbak voltunk!!!" és mikor megkérdezték, hogy miért szavazott az mszp-re akkor: "ömmm ... őőőő ... hehe"


És miért nem szereti a Fideszt? "ömmm ... őőő .izé"


és tudna valamit mondani az mszp programjából? "ömmmm. őőőő. hehe"


és a Fideszéből? "ömmm.... őőőő. e"


és volt benne valami szimpatikus? "NEM! NEM! SEMMI SEMMI!!"

:DDD

2013. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"a fidesznek vannak vitatható lépései" azon meghaltam .p
2013. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Csak, hogy tud, hogy fals adat a facebooki lájkok száma. Képzeld 14 éves vagyok és lájkoltam a Jobbik M.M. oldalát, na most ezek után hol lehet hinni a facebooki lájkoknak?
2013. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A facebook lájkok száma nem csak a tényleges lájkolók számát tükrözi. Múltnap olvastam, hogy bele van számolva az esetleges hirdetés, megosztások száma, hasonlók.

Amúgy nekik a legnagyobb a kampányuk, így nem nehéz. Igazából tudna valaki nagyobb kampányt mondani mostanában, mint hogy naponta látom, hogy legyőztük a csúnya, ördögi EUt? :D (Aztán meg bemondják, hogy megkapjuk a csúnya gonosz EU pénzét...)

2013. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!