Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Arra nincs reális esély, hogy...

Arra nincs reális esély, hogy Budapest Nagykörúton belüli része kikiáltja a függetlenségét és miniállamként működik tovább Magyarország többi részétől függetlenül?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 13:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi a búbánatos f_szomért kellene függetlenednie?
2013. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Meeszaaros ***** válasza:
Ennek a kérdésnek a humor kategóriában lenne a helye.
2013. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Jó, tegyük fel. Ekkor a belső rész egy másik állam. A külső rész is, és joga van bármilyen törvényt alkotni. Például a belső résznek vízumkötelezettséget ír elő. Például vámot szed. Tehát hogy "vidékre" (másik országba) utazhatsz-e, ők döntik el. Ha autót akarsz (külföldről, mert a belvárosban nem gyártanak), vámot fizetsz. Ha ruhát, mosógépet, ételt akarsz, importálj, és fizesd ki a vámot. Na de mit exportálsz, hogy mindezt megtehesd? Talán a parlamenti képviselőket? Hamar elfogynak - ha egyáltalán veszik őket.

És csak a legnyilvánvalóbb dolgokat soroltam, abból is keveset. Én másutt lakom, drukkolok, hogy sikerüljön. Aztán röhögve nézem végig, ahogy térden csúszva jössz könyörögni, hogy csináljuk vissza, ezentúl minden úgy lesz, ahogy én akarom.


Tehát hajrá!

2013. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne cs€ssz már ki velem, én Újpesten lakom; nehogy már az én nyakamon maradjon a képviselőtestület néhány nyamvadt kilométer miatt!
2013. júl. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Mégis mi a búbánatos f_szomért kellene függetlenednie?"


Butapesti felsőbbrendűségi érzés. Lehetne is ez a neve.

2013. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az lenne a muszlim paradicsom, no go zone
2018. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!