Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok buta ember miért hiszi...

Sok buta ember miért hiszi azt, hogy diktatúra van?

Figyelt kérdés

Megállókban,utcán, és szinte mindenhol hallottam emberek beszélgetéseiből,hogy itt micsoda diktatúra van és menekülni kell...

De közben azt sem tudják mi az a diktatúra, bár én sem tudom szerencsére mert még nem éltem diktatúrában, de szerintem elég messze vagyunk tőle.

Pontosan az jut eszembe a diktatúrát kiáltó emberekről, mint mikor a színes bőrű honfitársaink rasszizmust kiáltanak amikor nem adsz nekik cigit.

Viszont őket legalább megértem, hiszen a többségük IQ-ja a béka segge alatt van 1000 km-el, de hogy sok magyar ember ilyen buta legyen.....


2013. júl. 26. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%

Mert MSZP-sek!

Az öregebbje, nálunk is van egy ilyen vén néni meg a férje gondnokok, iszonyat milyen buták, hallottam, hogy mikor megjött az OV levele ott dühöngtek kb a lépcsőházban :D Komolyan mondom, a nyuggereknek nem kéne politikával foglalkozni.

2013. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 MolotovPunk ***** válasza:
76%

Nincs még diktatúra jelenleg,de kialakulóban van eléggé.

Főleg,ha fid még egy választást meg nyer.

Egyébként nagyobb buta emberek azok,akik elhisznek mindent a (Magyarország jobban teljesít) kamu szlogen alatt.

2013. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
A liberálisok meg úgy érzik, hogy menő dolog pilitikai hippszternek lenni, és mindik különcködni.
2013. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
De ha egyszer Magyarország tényleg jobban teljesít mint a szoci banda alatt???
2013. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Alakul kampány finálé.

Baloldalon mindenki összeáll.

2013. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 MolotovPunk ***** válasza:
69%
Jobban teljesítenek megtévesztésben,meg hazudozásban.
2013. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
Kérdésedben benne van a válasz.... :)
2013. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Mert az van.
2013. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%

Megtévesztés hazugság? Megtévesztés azt mondani, hogy nőt az államadósság, amikor 22000 milliárd forintos adósságról beszélnek...

Megtévesztés arról beszélni, hogy nem nő a gazdaság mikor az elző féléves gazdasági teljesítményhez hasonlítják az országot.

Megtévesztés szlovákiával példálózni növekedésben, mikor ott hagyták, hogy a költségvetési hiány 5% legyen. Nálunk 1,9% volt.

Megtévesztés nyugat európát felhozni a legeladósodottabb országok példájaként, mikor Ciprus vagy Szlovénia már 40-60% adósságnál fizetés képtelenné vált.

Megtévesztés továbbá azt nem megemlíteni, hogy Magyarország adóssága 80% volt 2010 januárban, mikor a szomszédoknál még alig 30%-35%!!!

Megtévesztés elhitetni az emberekkel, hogy jó nekik a magas alapkamat, bár erre még példát se tudnak felhozni ...

2013. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

"Megtévesztés azt mondani, hogy nőt az államadósság, amikor 22000 milliárd forintos adósságról beszélnek... "


Nőtt az államadósság... Előbb járj utána a dolgoknak mielőtt butaságot mondasz.

A kormányváltáshoz képest(2010 máj.) több mint 2300 milliárddal több a teljes adósság. De tudom erre is lesz magyarázkodás. Az nem lehet, hogy a kormány hazudik, mert ugye ők őszinték... (röhögés nélkül alig lehet kibírni)


[link]


"Megtévesztés arról beszélni, hogy nem nő a gazdaság mikor az elző féléves gazdasági teljesítményhez hasonlítják az országot. "

Tavaly hivatalosan is ismét recesszióba került a magyar gazdaság.


ma 21:10

A továbbiakra egyben azt kell mondani, hogy megtévesztés azt mondani amit a kormány állít. Magyarország nem teljesít jobban, hazánk nem éllovas. De persze ezt azok sose látják be akik vakon hisznek a kormánynak és bárki bármit monda az hazugság számukra. Így értelmetlen a vita. HA valaki konkrét tényeket hoz akkor is annyit hallani, hogy hülyeség és a kormány jó. EZ a kormány katasztrófa, már lassan gyurcsány alatt van.

2013. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!