Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok buta ember miért hiszi...

Sok buta ember miért hiszi azt, hogy diktatúra van?

Figyelt kérdés

Megállókban,utcán, és szinte mindenhol hallottam emberek beszélgetéseiből,hogy itt micsoda diktatúra van és menekülni kell...

De közben azt sem tudják mi az a diktatúra, bár én sem tudom szerencsére mert még nem éltem diktatúrában, de szerintem elég messze vagyunk tőle.

Pontosan az jut eszembe a diktatúrát kiáltó emberekről, mint mikor a színes bőrű honfitársaink rasszizmust kiáltanak amikor nem adsz nekik cigit.

Viszont őket legalább megértem, hiszen a többségük IQ-ja a béka segge alatt van 1000 km-el, de hogy sok magyar ember ilyen buta legyen.....


2013. júl. 26. 20:41
1 2
 11/18 MolotovPunk ***** válasza:
Alul múlták Gyurcsányékat,ha csak az akkori gazdasági mutatókat is nézzük.Bajnai 1 éves tevékenységének ezek a nyomába nem érnek.Ő volt az aki valamennyire legalább stabilizálta a gazdaságot.Ezek meg csak lefelé viszik húzzák 2010 óta.
2013. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Igen valóban nőtt... gondolom, akkor a forintod, pontosan annyit ér, mint 3 évvel ezelőtt .

Gondolom nem örülnél neki, ha valaki a 3 éves tartozását akkori áron fizetné vissza. Hiszen már nem annyit ér a pénzed, mint 3éve adósságot ezért kell gdp arányosan nézni! Az pedig 83% volt 2010 júniusában és 82% most ...

Ráadásul a költségvetési hiány 3% alatt tartása miatt könnyen kikövetkeztethető, hogy van tartalékunk a rendszerben ( lehet ebből akarnak imf előtörlesztés végre hajtani .. )

2013. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%
ÉS csak, hogy tisztázzuk. Hitelt most is veszünk fel, mielőtt valaki azzal jönne, hogy nem tesszük.
2013. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ma 21:35


Távolodjunk el a devizaadósságtól. Nézzük meg a forintadósságot. 2010 máj: 10,572 mrd 2013 jún: 13,002 mrd és ennek nagy része új államkötvény, ami hitel.

2013. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
És gondoljunk bele mi lenne ha nem vették volna el a 3000 milliárd nyugdíjmegtakarítást...
2013. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 MolotovPunk ***** válasza:

Orbánék ugyanazt csinálják,vagyis próbálják azt csinálni mint Kádárék valaha.Magán bankoktól vesznek fel hitelt,csak annyi a különbség:Kádáréknál volt jólét is meg ipar is,ezeknél meg semmi sincs.Inkább a népet nyúzzák.

Hát igen,tanulhatnának az öregtől.

2013. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%
Tudod a demokrácia a hülyék diktatúrája, ha belegondolsz majd rájössz.
2013. júl. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tisztelt válaszolók, nem a kérdésről írtatok véleményt!!Szerintem az előttem szóló jól fogalmazott,ez nem demokrácia ahol előírják: miről tilos beszélni,vagy írni, nincs szabad vélelemény,csak amit a politikai hatalom enged.Csak arról lehet szavazatokat gyüjteni amit a hatalom elfogad.Pld.nem dönthet a választó:a képviselők bérezéséről,eltávolításukról ha rosszul dolgoznak,a bűnözés elleni törvények szigorításában sem dönthetünk,stb.EZ BIZONY DIKTATÚRA,liberális diktatúra,és nem demokrácia!
2013. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!