Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha már a szlovákoknak van...

Ha már a szlovákoknak van Morva birodalmuk a románoknak Dákoromán elméletük nekünk miért nem lehet Szkíta vagy Hun birodalmunk?

Figyelt kérdés

a szlovákok a morva birodalom elmélete miatt erősödtek a magyarok kárára, a románok ugyan ez csak ők mint "Római leszármazottak" vannak így és ők is a kárunkra erősödtek.

szóval a magyarság származásáról nem tudunk semmi biztosat, de ha igaz az hogy a Habsburgok találták ki ezt a finnugor elméletet, (ami most is látszik a magyarokon mert csak tűrnek-és tűrnek nem teszünk semmit hogy jobb legyen nekünk.) és tényleg türk eredetűnk van akkor ezt kellene valahogy erőltetni, na de mindegy is ez mert most nem azt akarom mondani hogy mi hova tartozunk, hanem hogy nekünk is kellene egy eszmét kitalálni pl: Szkíta birodalom, vagy a hun leszármazás, vagy ami nekem tetszik is, az az ugor-ogur birodalom, de nem is kellene nagyon messzire se menni csak azokat az időket kellene dicsőíteni mikor jelentős ország voltunk, pl: a honfoglalás és az Árpád korban, I. Nagy Lajos idején és I. Mátyás idején sőt még akár a Habsburgok pontosabban a Monarchia idelyét ekkor nem voltunk nagyhatalom de egy nagyhatalmi állam részét képeztük és ezt kellene felébreszteni az emberekbe és egy kis nacionalizmust vinni a parlamentbe és az emberekben folna egy kis összefogás!


2013. júl. 27. 09:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egy normális önértékeléssel megáldott nemzetnek nincs szüksége a fantázia birodalmába tartozó eredetelméletekre. Én nem szállnék be a románok és a szlovákok legendagyártó versenyébe.
2013. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi az a szkíta birodalom?
2015. ápr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Pro Patria


"A honfoglalást, Hunyadi Mátyást, Nagy Lajost tanítják ma is."


Hát ez az.

NEM VOLT HONFOGLALÁS.

Ezt pár száz éve kezdték el a Habsburgok súlykolni.


HAZATÉRÉS volt, így emlékeznek a krónikák is.

Ezért nem volt "foglalás" mert Árpádék magyar nyelvű népeket találtak itt.

A tatárlaki korong a bizonyíték arra, hogy 6-7000 éve magyar írásbeliség volt a Kárpát medencében.

EZT nem tanítják.

Csak a vesztes csatáinkat, elbukott forradalmainkat.

2015. ápr. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 VatafiaVata ***** válasza:
Nincs Szkíta Birodalmunk? Nagyon le vagyok maradva. Eddig úgy tudtam, van.
2016. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 JánossyJános ***** válasza:
Szkíta hun sumér pártus áltudományos tündérmesékben nálunk csak a tanulatlan alsóbb proletár melós népréteg (1945 előtt aljanép) egyszerű fiai hisznek.
2018. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!