Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikkal mi a probléma?...

A Jobbikkal mi a probléma? Nézz rá a jobbik.hu híreire (de most az egyszer tényleg) és olvass pár helyi, pár nem helyi hírt, utána a programjaikat nézd meg. Ezek után alkoss ide egy véleményt.

Figyelt kérdés
Azt szokták írni hogy cigányozik.. De ez nagyrészt nem igaz.
2013. júl. 31. 11:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

elolvastam, megnéztem, már több évvel ezelőtt


buta demagóg mélymagyar színbe öltözött kommunista párt, tele kontraszelektált önjelölt államférfiakkal, ákom-bákom politikával, ülj le egyes programmal


nyíltan nem cigányozik és nem zsidózik, de a táborát aszerint szervezi, akik ezt teszik, továbbá nagyon sokat felhasznál a szélsőjobboldali pártokra jellemző marketing elemekből


a választóit csak az indulatukra alapozva szervezi

2013. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Címlapon:


"Míg a magyar családok is alig bírják a gyermektáboroztatás anyagi terheit, addig kizárólag cigányok részére 15 milliós támogatást biztosítottak."

2013. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó, pont azon akadt meg nekem is a szemem. Egyébként a fajgyűlöleten kívül az erőltetettség velük a problémám, a programjuk pedig hangzatos, de nem megvalósítható.
2013. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az a probléma hogy ezek is csak addig vergődnének amig a mézescsupor tetejéhez fel nem érnek. bár a legkényelmesebb pozicio még mindig az ha 5%-al bejutnak a parlamentbe,csinalnak egy kis cirkuszt (mikor mennyire van szukseg) es ezert megkapjak fizeteseket meg a juttatasokat. Amig az EU tagjai vagyunk es több egyezmenyt nem nyilvanit semmisnek az adott kormany addig semmit sem tehet ami a kisebbseget vagy a aza kizsakmanyolasat illeti.
2013. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

"Egyébként a fajgyűlöleten kívül az erőltetettség velük a problémám"

Ember vedd már észre hogy ez is megkülönböztetés ha CSAK a CIGÁNYok kapnak valamiből. A Jobbik pont erre törekszik hogy ne legyen megkülönböztetés, ne azért kapjon valaki segítséget, segélyt, mert cigány hanem mert SZEGÉNY és RÁSZORUL. Tehát az amit sok esetben történik itt Magyarországon az nem fer. Vegyük például a cigány szépségversenyt. Meg se akad rajta a legtöbb ember szeme, de egy ilyen eseményből ki vannak zárva a nem cigány lányok, pusztán azért mert ők nem cigányok.

Viszont ha egy szépségversenyre nem engednék jelentkezni a cinágylányt hatalmas botrány lenne. Ki van fordulva ez a világ...

2013. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Dick Esmen ***** válasza:
47%
Jobbik szemellenzős,kormányzáshoz abszolút nem értő,hatalommániás ripacsok gyülekezete.Ezt a véleményemet azután alkottam hogy megnéztem a honlapjukat.
2013. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
xys-1: cigányszépségverseny: ezen az elven a paralimpia is megkülönböztetés, aki nem sérült az nem indulhat. Valóban nem fair, ami történik, de a szegregáció sem fair.
2013. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

xys-1: cigányszépségverseny: ezen az elven a paralimpia is megkülönböztetés, aki nem sérült az nem indulhat. Valóban nem fair, ami történik, de a szegregáció sem fair.

A paralimpia olyan verseny ahol fogyatékosak, rokkantak vesznek részt. Ők képtelenek a rendes olimpián versenyezni. A cigányok annyiban különböznek "elméletileg" a fehérektől hogy sok esetben barnább a bőrük. Ne hasonlítsd a kettőt egymáshoz...

2013. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat. A cigányszépségverseny azért cigányszépségverseny, mert cigányok indulhatnak rajta. Ebben mi a diszkrimináció? Meg gazdasági/politikai szempontból mi jelentősége? Semmi.
2013. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Nem értem a problémádat. A cigányszépségverseny azért cigányszépségverseny, mert cigányok indulhatnak rajta"

Akkor én sem értem a ti problémátokat. A cigánybűnözés azért cigánybűnözés mert cigányok követik el...

2013. aug. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!