Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliaktól kérdezem:...

A jobboldaliaktól kérdezem: mik azok a dolgok, elvek, nézetek, amiért soha nem szavaznátok baloldali pártokra?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 12:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%

Én nem vagyok jobboldali de amit csinálnak baloskáék:

Devianciák, bûnözõk jogainak pátyolgatása, és amilyen formában megnyilatkoznak sokmindenrõl, áradoznak arról, hogy más népek mennyire tisztelik az országukat holott ez itthon "nácitrapistaharisnya", némely dolgokhoz való "hozzáállásuk meg még lehetne sorolni.

Én ezekkel nem tudok azonosulni!


Amúgy nekem teljesen mindegy lenne melyik "oldal", csak az ország és a pórnép érdekeit is szemelõtt tartanák, és nem egyesekét, gazdagokét, bankokét, satöbbi.

2013. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Dick Esmen ***** válasza:
90%
Itt egyesek súlyos hiányosságokban szenvednek a baloldaliság definícióját illetően.
2013. júl. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én is elutasítom az internacionalista felfogást és a nemzetállamok megmaradását pártolom.


Ezenkívül az alanyi jogon járó szociális juttatásokat is ellenzem, ami automatikusan jár, ha valaki szegény, roma, hátrányos helyzetű. Inkább a német "Hilfe zur Selbsthlife" szociális modellt támogatom, mi szerint támogatni kell a rászorulókat, de a támogatottaknak is kell cserébe teljesíteni. Saját maguknak is tenni kell az előbbrejutásért, nem csak a közösség, társadalom többi tagjától (és a politikusoktól) várni a segítséget, közben meg őket hibáztatni mindenért.

2013. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Már előttem legépelték.


Azért mert csak pusztítani tudnak.


Támogatják a nemzetállamok eltörlését , ellenzik a hazaszeretetet és cenzúráztatnak ezzel kapcsolatos dolgokat a TV-ben.


Internacionalisták , támogatják a cigányok meg egyéb nem európai emberek deviáns viselkedését és valami felsőbbrendű lénynek gondolják őket, akik sosem lehetnek rosszak.

Szerintük a cigány sosem lehet rossz, csak az a csúnya rasszista többség társadalom a rossz.


Szegénység álnév alatt alanyi jogon járó juttatásokat meg egyéb kedvezményeket adnak a kisebbségeknek.

Ja és ha ezt bírálod, ellenzed akkor szerintük rasszista vagy.


Erre van példa is.

Az MSZP kicserélt egyes rendőrfőkapitányokat mert szerintük rasszista volt és panaszkodott szegény ártatlan cigányokra.

Vagy, amikor Bajnai volt az elnök, nem egy polgármester írt neki, hogy valamit csináljon a cigány problémával.

Bajnai meg le sem tojta.

Sőt, velszeg még rasszistázott egy jót, ahogy szokott.


A baloldaliaknál nem számít ki mit követett el,nekik csak a jogok számítanak.

Például baloldali vezetés alatt volt amikor az

Ezért, nem szeretem a baloldaliakat.

Némelyik szavazó még tűrhető, de a politikusok , na azok elvetemültek.

2013. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A baloldaliaknál nem számít ki mit követett el,nekik csak a jogok számítanak.

Például baloldali vezetés alatt volt amikor az áldozatot hurcolták meg mert ˇkorlátozta a betörő szabadságjogaitˇ mivel nem engedte elmenekülni.

2013. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Vallásellenesség, vallásokkal szembeni intolerancia.

Plusz "a múltat végképp eltörölni" nézet.


Isten, haza, család hármas egységét valló emberből egy istentelen, hazátlan, családtalan embert akar formálni.

2013. júl. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 rémuralom ***** válasza:
A szociális mániájuk elsősorban. Hogy képtelenek elfogadni, hogy gazdagnak lenni nem bűn, hogy aki gazdag, az nem feltétlenül piszkos üzletekből meggazdagodott burzsuj, és ezért bizony nem elfogadható a mértéktelen robinhoodizmus. Mindennek tetejébe egy csomó intézkedésük nem is az igazán gazdagokat sújtja (pedig elméletileg az lenne a cél), hanem a gazdagnak kikiáltott középosztályt. Sőt, a baloldali propagandát elnézve a baloldalnak mindenki "gazdag", aki az átlagbérnél többet keres. Ez nonszensz, jelenleg a nettó átlagbér havi 150 ezer forint, mégsem lehet igazán gazdagnak, sőt még középosztálybelinek sem nagyon azt, aki havi nettó 200-at visz haza.
2013. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Macungo ***** válasza:

Nekem tetszenek a balali elvek, nézetek ezért szavazok a Fideszre :).


A magyar baloldal kormányzásai alatt mindig szégyeltem, hogy magyar vagyok, már-már elhittem, hogy kelés vagyunk Európa hátsófelén.. Történelmünk is olyan szerintük, hogy örűljünk, hogy szóba állnak velünk, meg utálom, hogy párszáz forintért megveszik a nyugdíjasok és romák szavazatát..


A magyar baloldalon nincsenek elvek és nézetek csak a nácizás van amit nagyon utálok!!! Erre csak pluszként jön a nem csináltunk semmit, hazuttunk reggel-este, meg Noki-ás doboz, 100 milliós végkielégítések és a világ legdrábább metrója stb-stb-stb...

2013. szept. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!