Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki terjesztette el azt a...

Ki terjesztette el azt a hazugságot, hogy többet adunk az EU-nak, mint amennyit kapunk?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 19:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Ez ilyen magyar népmese, mint a 3 fejű sárkány :D
2013. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
5%
Az aki nyitott szemmel jár a világban, ugyanis piszok jó a méregdrága gumipadlóval ellátott játszótér, csak marhára nincs rász szükség. Az EU 99%ban baromságra adja a pénzt, vagy magánkézbe. Te viszont szépen adózol, akkor ki is ad többet?
2013. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

"Az EU 99%ban baromságra adja a pénzt"


Nem, tudod ez sem baromság, legalább épül valami.

Plusz csak pályázni kell, attól, hogy ezt szokták megnyerni, még nem jelenet semmit.

2013. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 rémuralom ***** válasza:
95%
Beleszámolnak olyan tételeket, amelyek nem számszerűsíthetők, ezért nem cáfolhatók. Igaz, nem csak cáfolni, megerősíteni sem lehet őket, de ez az elfogult antiglobalistát nem érdekli. Tudod, ilyen "elloptákacukorgyárainkat" meg ilyesmik.
2013. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

"Az aki nyitott szemmel jár a világban, ugyanis piszok jó a méregdrága gumipadlóval ellátott játszótér, csak marhára nincs rász szükség"


Rengeteg dologra ad, egyébként erre igenis szükség van, majd ha lesz gyereked, akkor megváltozik pár dologról a véleményed is.

2013. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Én. Viszont a hazugságot te terjeszted. Én csak tényt közöltem.
2013. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"Az aki nyitott szemmel jár a világban, ugyanis piszok jó a méregdrága gumipadlóval ellátott játszótér, csak marhára nincs rász szükség. Az EU 99%ban baromságra adja a pénzt, vagy magánkézbe. Te viszont szépen adózol, akkor ki is ad többet?"


Hát nem tudom én 14 éves vagyok és egyszer 5 évesen leestem a betonra kb 1 m-ről háttal (2004 de akkor még nem volt minden játszi homokos vagy puha lapos ráadásul ez még télen volt de lehet, hogy 2003 végén no mindegy) ott úgy bőgtem, hogy szerintem fél Győr halálra rémült ráadásul órákig rohadtul fájt, pár évvel később hasonlóan leestem Balatonalmádiban viszont már ilyen puha lapos parkettára kb 5-10 percig fájt és korántsem annyira, mint a 2003-as esetemben, egyáltalán nem vagyok EU. párti de ami jó azt hülyeség rossznak titulálni...

2013. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
4%
Mutatnál valami bizonyítékot az állításodra, kérdező ?
2013. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"Beleszámolnak olyan tételeket, amelyek nem számszerűsíthetők, ezért nem cáfolhatók. Igaz, nem csak cáfolni, megerősíteni sem lehet őket, de ez az elfogult antiglobalistát nem érdekli. Tudod, ilyen "elloptákacukorgyárainkat" meg ilyesmik."

Ha pedig valaki azt hallja, amit szeretne hallani, miért is kéne neki forrás? :D


"Én. Viszont a hazugságot te terjeszted. Én csak tényt közöltem."

Az előző mondatomban utaltam rá, hogy létezik a világon forrásmegjelölés. Honnan szedted a "tényeidet"? Esetleg linkcsere? Egy forrást hozol te, egyet én? :D


A gumipadlót már többen kitárgyalták. :)

2013. júl. 31. 20:28
 10/20 Vadkan01 ***** válasza:
2%
Odaadtuk a gyárainkat, odaadtuk a földjeinket, odaadtuk a tehetséges fiataljainkat, így már kevésbé tűnik hazugságnak.
2013. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!