Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki terjesztette el azt a...

Ki terjesztette el azt a hazugságot, hogy többet adunk az EU-nak, mint amennyit kapunk?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 19:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
2013. júl. 31. 20:41
 12/20 A kérdező kommentje:
Hol vagy, "tényközlő"? Hol vagy, Haggard? Hol vannak a hazugságot terjesztők?
2013. júl. 31. 22:13
 13/20 MolotovPunk ***** válasza:
95%

Gondolom valószínűleg pár megrögzött jobb oldali emberke.

Az EU igen is támogat bennünket elég keményen,nekünk úgy kell ez,mint egy hajléktalannak egy falat kenyér,ha ez nem lenne becsődölne az ország rövid időn belül.

Persze Viktorék is csak szidni tudják az EUt,de mikor támogatást kap az ország azért tartják a markukat mégis.

Hogy is van ez akkor?

El kéne már azt a marhaságot felejteni,hogy lépjünk ki az EU-ból,ez az ország nem Németország,és még csak nem is Hollandia.Mi beleroppannánk,ők nem,de mi nem ők vagyunk.

2013. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
96%

"Odaadtuk a gyárainkat, odaadtuk a földjeinket, odaadtuk a tehetséges fiataljainkat, így már kevésbé tűnik hazugságnak."


Már csak az a kérdés, hogy ezt miért az EU hibája.

2013. aug. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%

"Ki terjesztette el azt a hazugságot, hogy többet adunk az EU-nak, mint amennyit kapunk?"


Kettőt találhatsz. Talán az "árpisávos" "nemzettársaink".

2013. aug. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

A GYIK egy prominens jobboldali kommentelőjétől olvastam olyat is, hogy a magyar szarvasmarhákat az EU _ELVESZI_ tőlünk, és Nyugat-Európába viszi. Nem tudom, a gazdák mit szólnak ehhez... :D

Az ilyen agymenések kiötlői megmosolyogtatnak, de egy idő után szomorú, hogy úgy terjed a sok baromság, mint egy járvány...

2013. aug. 1. 18:48
 17/20 anonim ***** válasza:
6%

Az EU oldaláról származó adatot ajánlott kételkedve fogadni, mert ezek az EU-sok soha nem fogják beismerni a saját hibáikat. Ha nem bizonyítanák (az adatok manipulálásával) a "munka"helyük (az EU) szükségességét, és beismernek a kevésbé rózsás valóságot, akkor nem lenne munkájuk és nem tudnának kin uralkodni.


Én baloldali érzületű ember vagyok, ezért is vagyok (részben) EU ellenes. Nem a jobboldal EU ellenes, hanem a baloldal. Az már más dolog, hogy Magyarországon minden fel van cserélve ill. ilyen torz az osztályozási rendszer.



EU-val kapcsolatban egy kis érdekesség:



[link]


[link]

2013. aug. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

"Az EU oldaláról származó adatot ajánlott kételkedve fogadni, mert ezek az EU-sok soha nem fogják beismerni a saját hibáikat. Ha nem bizonyítanák (az adatok manipulálásával) a "munka"helyük (az EU) szükségességét, és beismernek a kevésbé rózsás valóságot, akkor nem lenne munkájuk és nem tudnának kin uralkodni."

Akkor kinek kéne hinnem? Nem hiszem, hogy sértődött idegbeteg/magyarkodással meggazdagodó "újságíróknak", mint akik pl. a kurucot csinálják... Valamint hol az EU Snowdenje, aki olyan információkat szivárogtat ki, amik alátámasztják ezeket az elméleteket?


A Bilderberg-csoportról nem hiszem, hogy túl sok 168 órás újságíró ír úgy, hogy el is hiszi, hogy összeesküvés van benne.

Már csak azért sem tudná 120 ember irányítani a világot, mert ennyi embernek nem egyezhet az álláspontja.


A 2. cikkben szerepel ez:

"Pavics Lázár pofátlannak és csalónak nevezi az EU apparátusát akkor, amikor az EU az általa nyújtott támogatásokról beszél, miközben annak többszörösét teszi ki a magyar ráfizetés teljes összege. A KSH adatai szerint 2004 és 2010 között összesen 1547,5 milliárd forint támogatást kaptunk, miközben a befizetések és a kötelező hozzájárulás címén összesen 6609 milliárd forint összeget vontak be az EU-pályázatokba. (…)"

Tekintve, hogy a KSH vonatkozó adatai nehezen térhetnének el az EU-s adatoktól, egy ordas hazugsággal (szavak kiforgatásával) lehet dolgunk. A kötelező hozzájárulás talán azt jelenti, hogy ennyi a vállalkozó által a pályázat kivitelezésére fordított pénz (magyarul az önrész), és a maradékot adja csak az EU??

2013. aug. 3. 02:59
 19/20 anonim ***** válasza:
9%

Általad "ordas hazugságnak" titulált dolgok:


http://www.youtube.com/watch?v=QJDREGi6JYs

2013. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én voltam személyesen. Mekk! És azért terjesztettem, hogy kiderüljön, milyen hülyék vagytok, hogy beveszitek. 15 másodperc guglizással lehet találni egy oldalt:

[link]

Ezen aztán további 60 másodpercbe telik kideríteni, mi van pontosan. Mekk!

2013. szept. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!