Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenleg az MSZP vagy a...

Jelenleg az MSZP vagy a Jobbik a legnépszerűbb ellenzéki párt?

Figyelt kérdés
Én úgy tudtam, hogy jócskán az MSZP vezet a közvélemény-kutatások szerint, de a Jobbik Wikipédia-oldalán azt írják, hogy: "A 2011 végi közvélemény-kutatások alapján már a második legnépszerűbb párt és a legnépszerűbb ellenzéki párt[4][5][6], elnöke, Vona Gábor pedig a legnépszerűbb frakcióvezető.[7]"
2013. aug. 1. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
A Jobbik, de szerencsére már nem sok idő és kiderül! :D
2013. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
2011 végén lehet, hogy a Jobbik volt, most az MSZP. A közvéleménykutatások szerint legalábbis...
2013. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
A közvélemény kutatások kb annyit érnek, mint ha én mondanék időjárás jelentést...magyarul semmit...
2013. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Természetesen legnépszerűbb a Jobbik.
2013. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
De milyen MSZP emberek? Elfelejtettük már 3 év alatt hogy kiszolgáltatták, eladták az országunkat? EMBEREK, ÉBRESZTŐ!!! Ennyire sík h(ü)lyék azért csak nem lehetünk!!!
2013. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

A fiatalabbak körében a Jobbik, az idősebbeknél az MSZP.

Az utóbbi csoport tagjai többen vannak, így a közvéleménykutatások szerint az MSZP támogatottsága közel másfélszerese a Jobbikénak.

2013. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MolotovPunk ***** válasza:
83%

MSZP népszerűbb,de majd meglátjátok 2014ben.

Egyébként azt,hogy ki és hogyan adta el az országot,lehetne róla vitázni,abban szerintem más pártok is benne voltak jócskán,szóval légy szíves ne legyél csőlátó kedves Xy.

2013. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!