Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZP-sek,2006-os választásokon...

MSZP-sek,2006-os választásokon hogy gondoltátok?

Figyelt kérdés
Az őszödi beszéd előtt, még az "el...., európában ilyen bösszmeséget még kormány nem csinált" kiszivárgása előtt, a választásokon, teljesen meg voltatok arról sziklaszilárdan győződve, hogy az MSZP csodálatos munkát végez?

2013. júl. 27. 06:29
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok és nem is voltam MSZP-s. De még az öszödi beszéd után is tudtam, hogy a Fidesz sokkal rosszabb náluk. Emlékeztem az elözö kormányzásuk alatti disznóságaikra. Pedig akkor még nem volt ekkora lehetöségük, mint most.
2013. júl. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Mégis mit vársz a Maszoposoktól? A vörös színre gerjednek, nincs mit csinálni.
2013. júl. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Mit vársz tőlük ezek egymást is ölik lásd mind volt börtönben akkoriban. Név szerint tudok embereket, hithű komcsikat akiket a sajátjaik végeztek ki. Rajk hogy mást ne is említsek és mégis vannak, akik benyalják a hazugságaikat.
2013. júl. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mind a mai napig börtönöznék egymást,ha lehetne,de így "csak "oszladoznak,lásd:Dk együtt vagy mi a tököm pártok. A vezetők is voltak vagy, 4-en.A körmeiket is letépdelnék egymásnak mint ahogy azt tették például KJ-vel!És ne mondd,hogy ez csak legenda!
2013. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak, akik még 2013-ban is úgy gondolják, hogy az egész baloldal úgy cakkumpakk csodás munkát végez... Ilyenkor esek kétségbe, hogy milyen társadalomban élek, milyen emberekkel...
2013. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!