Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mióta vagy rasszista és mi...

Mióta vagy rasszista és mi volt a kiváltó oka hogy az lettél?

Figyelt kérdés
Illetve melyik népcsoportról vagy negatív véleménnyel?
2013. aug. 1. 17:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Már nem vagyok az régebben az voltam, indok nélkül a saját hülyeségemre utalva, érdekes, hogy most már lenne rá indokom de még sem vagyok az..
2013. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem tekintem magam rasszistának, de a romák és zsidók egy részét gyűlölöm.
2013. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rasszista, és nincs negatív véleményem egyetlen csoportról sem. Csak egyes emberekröl.
2013. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%
Két éves korom óta. A cigányok és a zsidók.
2013. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
94%
Kb. 13 éves korom óta, bár inkább csak c*gányellenes vagyok. Azért alakult így, mert általános iskolában és természetesen a lakhelyemen sokat szekáltak, bántottak ok nélkül.
2013. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Amióta az eszemet tudom a zsidókat és a cigányokat utálom, a kiváltó ok ők maguk voltak.
2013. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az, de vannak akikkel nem szimpatizálok és nem ok nélkül!
2013. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Ozmium42 ***** válasza:
28%

Én rasszistának azt tartom, aki azt vallja, hogy az adott rasszhoz tartozás pozitív vagy negatív tulajdonságokat determinál. Ilyen értelemben nem vagyok rasszista.


A környezetem mégis annak tart, mert cigányozok, zsidózok. Zsidózni 2009 vége felé kezdtem el (ekkor kezdtem foglalkozni a politikával, és jobbikos voltam), a cigányokkal kapcsolatban pedig soha nem lehetett kérdéses a hozzáállásom, hiszen köztük éltem, és nem is volt senki a környezetemben, aki az álláspontomat vitatta volna. Amíg nem volt Internet, fogalmam sem volt róla, hogy létezik egy liberális jogvédő nevű állatfaj, akik ezt a népcsoportot feltétel nélkül védelmezik. Nem kellett sok idő, hogy meglássam ebben a zsidó-szálat.


Amit én a cigányokról és a zsidókról gondolok, az lesújtóan hangozhat, de én prominens egyedekre és csoportosulásokra szoktam utalni, és ennek semmi köze a genetikához. Fontosnak tartom az emberek etnikumát (ez szűkebb fogalom, mint a rassz) ismerni, mert sok esetben korrelál a politikai állásfoglalásukkal, és zavar és sért, ha valaki hamisan tünteti fel magát magyarnak politikai haszon reményében, vagy éppen a magyarok nevében nyilatkozik, cselekszik, utána pedig a felelősségre vonásnál átvedlik.

2013. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Bár jobban átgondolva minden embert egyformán utálok, tehát lehet, hogy nem is rasszista vagyok, hanem mizantróp.
2013. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

En igazabol az azsiakkal nem vagyok kibekulve. Sokan vannak, idegesit, hnem tartjak a tavolsagot, kepes a nyakamra allni a boltban. Sorolhatnam meg.

Oket sem utalom, de jobb tavolabb.

2013. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!