Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mióta vagy rasszista és mi...

Mióta vagy rasszista és mi volt a kiváltó oka hogy az lettél?

Figyelt kérdés
Illetve melyik népcsoportról vagy negatív véleménnyel?
2013. aug. 1. 17:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rasszista, elítélem a fajgyűlöletet, ennek ellenére a cigányokkal nem vagyok kibékülve a stílusuk és az életvitelük miatt, nyilván köztük is akadnak kivételek, őket nagyon tisztelem, mivel eleve hátrányból indulnak ha tisztességes életet akarnak élni. A zsidókkal, ázsiaiakkal semmi bajom.
2013. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem tartom magam rasszistának, de ha meglátok egy olyan fürtös hajú borzadályt hát Úristen, azok tuti hogy nem kedves, normális emberek...

A másik a cigányok egy része. Nem utálok minden cigányt de nagyon sok köztük a degenerált f(a)szkalap.

2013. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Rasszistának számítok, hogyha átmegyek az úttest másik felére, ha szembe jön egy csapat cigány? Ha igen, akkor gyermekkorom óta...

Bár szerintem egy pár "csúnyán nézős" példánynál még a nagy antirasszisták is betojnának :)

2013. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rasszista, antiszemita, viszont "antiprimitív" vagyok, utálom a buta, primitív, agresszív embereket származástól függetlenül.


Előítéletes is vagyok, mivel úgy gondolom bizonyos népcsoportok tagjai között sokkal gyakoribbak a fenti tulajdonságok. (bár ez lehet inkább utóítélet)

Elő/utóítéletességemre további példa, ha valakit ránézésre (nem pont bőrszín-inkább arcvonások, tekintet, viselkedés), rövid beszélgetés után ilyennek tartok, akkor azt inkább kerülöm, nem szívesen barátkozok/üzletelek vele.

2013. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
40%

Nem tartom magam annak.

Elismerem , hogy vannak normális cigányok és normális zsidók is.


A cigányok többsége viszont abszolút nem normális , joggal vagyok előítéletes, sok rossz tapasztalatom volt.

Minden nemű , minden jellegű kapcsolatot, érintkezést ha lehet elkerülök velük.


A zsidók közül pedig csak ezeket a szennyeket utálom akik rendszeresen dollár milliókkal húzzák le az embereket meg perelik a MÁV-ot..stb.

Mindezt egy olyan dologért amit nem a mai emberek követtek el.


A közel-keletiekkel ,afrikaiakkal különösebb bajom nincs, de nagyon nem támogatom a bevándorlásukat Európában.

Sőt, lezáratnám Európa határait.


Az ázsiaiakat szeretem , érdekel a kultúrájuk.

2013. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Azért alakult így, mert általános iskolában és természetesen a lakhelyemen sokat szekáltak, bántottak ok nélkül."


Dehogy ok nélkül. Élvezték, hogy szenvedést okozhatnak neked. Ez az ő szemszögükből elég jó ok volt.

2013. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Rasszizmus?? Az régen volt.. A magyar ember több magyar embert utál mint cigányt. Sajnos a magyarság nagy része is oda süllyedt. A magyar ember nem tart össze. Ha nem vagy hasonló nézeten vele akkor máris utál, szid kinyírna. lsd.: Kurucosok
2013. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én úgy fogalmaznám magam hogy utóítéletes.

Pont ahogy írták felettem, ha cigányokat látok, kikerülöm őket, és nem azért mert sötét a bőrük (amit a legnagyobb paraszt vakításnak tartok, bőrszínre fogni az ellenszenvet),

hanem mert ismervén őket a saját érdekemben elkerülöm őket.

Az első (és legyen azaz utolsó) atrocitásom óta alakult ki bennem ez az önvédelmi reflex.

Ugyan is még csak előítéletes sem voltam, kis naiv, amíg át nem mentem egy cigányok lakta részen, nah azóta tapasztalt vagyok, és önvédelmi elkerülő reflex alakult ki bennem a túl élés érdekében. És nem, nem a bőrük színe miatt kerülöm őket, hanem mert tudom hogy esetükben 10/9 egyén veszélyt jelent.


De csak hogy bizonyítsam hogy nem bennem van a hiba, egyáltalán nem érzek semmit sem például a feketék iránt, noha tudom hogy Amerikában mások ugyan úgy önvédelemből nem szeretik őket mint én a cigányokat, hazánkban hál'istennek nincs velük probléma, így én sem tartok tőlük, no persze mivel megtanultam hogy naivnak lenni életveszélyes, ezért tőlük is megtartom az 5 lépést, mert látom hogy viselkednek saját közegükben. Ugyan ez vonatkozik az ázsiaiakra, afrikaiakra, zsidókra vagy akármelyik jelenleg háborúzó népre.

Például a lengyeleket bírom, eddig minddel jól kijöttem akivel beszéltem, meg úgy az átlag európaival, szóval nem lehet rám semmi rosszat sem mondani.

Egyszerűen csak legyen az én európai szintemen, és akkor nincs probléma, aki meg nincs, az ne csodálkozzon ha nem szeretik.

2013. aug. 2. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Én úgy fogalmaznám magam hogy utóítéletes."


Ezt hívják tapasztalatnak.

2013. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nem vagyok rasszista
2013. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!