Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rasszista Vámosszabadi egész...

Rasszista Vámosszabadi egész lakossága, mert nem akarja hogy menekülttábort nyissanak ott?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 21. 00:00
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
11%

Volt már erről egy kérdés ma: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__448..


Nem rasszista, csak csőlátású és falusias.


Két vámosszabadi válaszoló is írt a kérdéshez, az érveiket úgy lehet összegezni, hogy: "Rendben, elfogadjuk, hogy tényekkel alátámasztott szükség van táborok létesítésére, de ne nálunk legyen, mert csak."


Ha a videót megnézed ott sem jutnak tovább a nagy érvelésben, pl. a szentkirályszabadjai kísértetvárost javasolják célpontként, ahol összedőlés határán álló paneltorzók rohadnak 30-40 éve.

2013. jún. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
92%

ennyire azért nem egyszerű. van a képben néhány millió Euró is.


[link]

2013. jún. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
75%
Ha ők laknak ott, ők választják a képviselőiket, akiknek a választóikat kell képviselni. Ha ők nem akarják, akkor azt nem kell indokolniuk. Én sem szeretem a káposztáskockát, azért mert csak. Semmi okom nincs rá, hogy indokoljam. Ők nem akarnak menekült tábort, meg az ezzel együtt járó csöves harmadik világbeli menekülteket. Én sem akarnék ilyeneket látni az utcámban lófrálni. Nevezzed csőlátásnak, de ezzel az emberek 99%-a így van.
2013. jún. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 tetro ***** válasza:
4%
Mondjuk ha nem épül menekülttábor, akkor hol lesznek a menekültek az utcán lófrálás helyett? Mert attól ha nincs tábor, attól még menekültek lesznek.
2013. jún. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
20%

"Ha ők laknak ott, ők választják a képviselőiket, akiknek a választóikat kell képviselni. Ha ők nem akarják, akkor azt nem kell indokolniuk. "


Természetesen érthető. Én se örülnék neki, de valahol kell lennie, nem mondhatjuk mindig azt, hogy "csak ne itt, legyen máshol". Hol az a máshol ha mindenki azt mondja, hogy ott legyen?


De pontosan a te logikádat követte az állam. Van egy használatra teljesen kész, üresen álló épülete és döntött a sajátjáról, hogy hogyan fogja felhasználni. Nyilvánvalóan a környékbeliek véleménye csak másodlagos atéren, hogy mire fogja a saját tulajdonát hasznosítani, mint ahogy egy új börtön, hulladékégető, szemétlerakó építésekor is az.


Ha Vámosszabadié lenne a szóban forgó laktanya és tőlük sajátítanák ki, más lenne a baba fekvése. De nem, az államé, aki pontosan a logikádnak megfelelően rendelkezett róla, mert a többi opció (új tábor építése a semmiből) százszor, ezerszer drágább lenne.


Ha a semmiből teremtenék meg az új tábort az meg milliárdos beruházás lenne, miközben az egész menekültügy évi 1mrd-t kap össz-vissz. Akkor meg arról menne a hőzöngés a szélsőjobbnál. Eléggé a nyuszi és a sapka esete.

2013. jún. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
65%

Igen, rasszista.

És akkor?

2013. jún. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
77%

"Mondjuk ha nem épül menekülttábor, akkor hol lesznek a menekültek az utcán lófrálás helyett? Mert attól ha nincs tábor, attól még menekültek lesznek."


Újítsanak fel valahol az osztrák határ közelében egy elhagyott laktanyát valamelyik város szélén és ki ne engedjék őket onnan.

Én balassagyarmati vagyok és itt sem volt baj velük, amíg ki nem jöhettek az utcára. Amióta kiengedték őket, folyton vegzálják a lakosságot, beszólogatnak mindenkinek, követik a nőket és vonyítoznak utánuk és megnőtt a betörések száma is a környéken. Legutóbb már fényes nappal ment be egy algír az egyik közeli kertes házba.


Nem értem, hogy miért nem lehet zárva tartani azokat a rohadt kapukat a szállón.

2013. jún. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
72%

Első!

Lehet nálunk a tábor, de akkor az legyen zárt, és jól őrzött. Nincs kedvem idegenekkel találkozni a házamban. És ez nem alaptalan, hiszen számos debreceni lakos alátudja támasztani hogy mi folyik egy ilyen tábor mentén. Ha ennyire liberalista vagy akkor próbáld meg a táboron belül a menekülteket tanítani, ne pedig minket. Ez itt Magyarország, nem mi fogunk alkalmazkodni a menekültekhez, hanem Ők hozzánk.

2013. jún. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
50%
Minden gondolkodni tudó, nem agymosott ember rasszista.
2013. jún. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
55%
Nem rasszizmus ez...csak egy kicsit frusztráló amikor egy 1.000-2.000 fős faluba 200 idegent leb@sznak akiktől mindenki fél...Mert azzal nincs semmi gond, hogy Győrben sok külföldi van, mert ők tanultak és a tanulásért jöttek Győrbe, hogy főiskolát vagy egyetemet végezhessenek...ezek meg jönnek mert be vannak szarva...Sokkal de sokkal egyszerűbb lenne ennek a sok menekültnek egy országgal arrébb menni nem, hogy áthajózza a Földközi tengert meg az Adriát és akkor még északabbra megy...
2013. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!