Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a közkutak...

Támogatnátok a közkutak lezárását, illetve fizetőssé tételét?

Figyelt kérdés

[link]


Ha nekem minden hónapban fizetnem kell a vízért, akkor másnak miért jár ingyen. Igen is le kell zárni a közkutakat , vagy valamiféle berendezést szerkeszteni oda,hogy ne legyen ingyen.



2013. aug. 4. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

azért közkút, mert mindenkié. a tied is.

A cikkben itt arról volt szó tudtommal, hogy nagy mennyiségben veszik ki belőle egyesek.

2013. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

"A korlátozással együtt mindenki ivóvízhez tud jutni, csak nem 50 liter jön a kútból percenként, hanem öt."


ez így szerintem teljesen korrekt.

2013. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen , nagy mennyiségben viszik a vizet belőle.

Ezért kellene velük valamit kezdeni.


A legtöbb ember nem használja a közkutakat , esetleg a temetőkben.


Szerintem nem is lenne rájuk szükség , jobb lenne elbontani őket, mert így csak a cigányok használják meg élősködnek.

2013. aug. 4. 15:21
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem használják, személy szerint lusta lennék hozzá aki nem az meg használja.
2013. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Én azért egy hétvégi kirándulás alkalmával kisvárosban ahol semmi sincs nyitva, örülök neki ha tudok inni pár kortyot. Kellenek ezek a nyomócsapos közkutak, inni. De autót ne ezzel mossanak meg ne ezzel töltsék fel a medencét, vagy nem tudom mit csinálnak még vele.
2013. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen nem.
2013. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
nagy baromságnak tartom
2013. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%

Nem! Kérdező te egy............vagy!!!!!


Elmegy az ember kirándulni, és ha nincs közkút akkor vegyen 500 -ért fejenként üditőt magának és a gyerekeknek? Normális vagy?


A Városligetbe meg a Római parton sorok állnak igy is a közkútaknál. Egyéb helyekről nem is beszélve.


EZT AKAROD MEGSZÜNTETNI IRIGYSÉGBŐL?????


És egyéb helyeken sem! Pl.: falun, erdőben stb. Valahol a fúrt kút, artézi kút szennyezett és ez az egyetlen lehetőség az ott lakóknak!


-Még a Horthy rendszer nyomorába, (sőt a középkorba is )voltak közkútak!!!! Akkor most számoljuk fel???


-Meg ha megszüntetnék azokon a helyeken ahol a háztartásban nincs víz, akkor járványok jelenhetnének meg!


- Egy veder víz még nem dönti csödbe a nemzetgazdaságot! Elég azt elcipelni.


-Föleg szemétség elzárni + 40 fokban, legalább a kisgyerekek miatt.

(Az egész arra megy ki, hogy jönnek a választások és ezzel akarnak szavazatot szerezni)

És ezzel nem a kisebbséget akarom védeni , mert azért van velük probléma.



Ilyen felvetéseknél az ember megkérdezi :MILYEN NEMZETRŐL AJVÉKOLNAK A POLITIKUSOK???

(Mikor egy veder vizet is sajnál egyik ember a másiktól)

2013. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
úgy olvastam, hogy NEM zárták el. csak korlátozták. akkor most mi is a baj?
2013. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 MRC31 válasza:
8-as igen körültekintő választ adott. Mert van ahol tényleg visszaélnek a közkutak használatával, de régebben már történt komoly korlátozás. Kb.15 éve. Annyit tennék még hozzá, hogy ha idejön egy külföldi bicajos és nem talál sehol közkutat akkor jogosan kezd el szentségelni. Tekintsünk el az anyagi helyzetétől! A másik, hogy nekem súlyos szívbetegségem van, szédülök és ha éppen nem viszek magammal pénzt, folyadékot akkor vállalod a felelősséget ha összeesek az utcán?
2013. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!