Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tetszik Putyin beszéde,...

Hogy tetszik Putyin beszéde, ezt kellene érvényesíteni Magyarországon is, nem?

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 4. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom, hogy Putyin mondta-e ezt, de jó megfogalmazás.


Nem csak itt kellene ezt alkalmazni, hanem egész Európában.

2013. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Így beszél egy tudatos, okos, belevaló hazafi! A baj csak az, hogy ha ezt egy magyar miniszterelnök mondta volna, akkor rögtön nácinak, szélsőségesnek bélyegeznék.
2013. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Erősen kétlem, hogy ezt Putyin mondta volna, ezen az oldalon kívűl semmi nyoma. Ráadásul Oroszországban rengeteg a nem orosz őslakos, azt pedig még Putyinról se tudom elképzelni, hogy a saját választóit leprimitívezze.
2013. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Van benne 1-2 baromság, pl.:


,,megjegyezve, hogy a kisebbségek, akik ide jönnek nem oroszok"


Ha beilleszkedtek, beszélik a nyelvet, még ha nem is tartják az orosz szokásokat, attól még lehetnek oroszok, a másik baromság az, hogy ,,nincs beleszólásuk a dolgokba", pedig nekik is van joguk beleszólni.

2013. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hát tényleg van benne 1-2 hülyeség is, de nagyjából értitek hogy mire céloz a dolog, am ha oroszhonban nem is így alkalmazzák, mert tényleg sok őslakos nem orosz él ott, de Mo-on ezt lehetne alkalmazni.
2013. aug. 4. 17:14
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Jó azért ne állítsuk be úgy a dolgot, mintha Magyarországra tömegével jönnének a bevándorlók.
2013. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem bevándorlókra gondolok!
2013. aug. 4. 18:28
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolná, akkor Csecsenföld és Grúzia autonómiája ellen sem lenne kifogása nyilván.

De én is arra tippelek, hogy kamu beszéd. Ha valódi, akkor meg örülök, hogy nem vagyok orosz, és remélem, hogy senki sem fog itthon hasonló pozícióban hasonló beszédet elmondani.

2013. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Dick Esmen ***** válasza:
77%
Vannak benne jó gondolatok,de eléggé náci irányba megy el.Szerintem kamu.
2013. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert mire érted kérdezõ, hogy nekünk is ezt kellene alkalmaznunk, mikór nálunk nincsenek bevándorlási próblémák, csak az a rohadt cigány kérdés van.
2013. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!