Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felcsúton stadion a gyermekétk...

Felcsúton stadion a gyermekétkeztetésre meg kuncsorgás?

Figyelt kérdés
Mi ez már? Épül a stadion meg a minden, közben mindenhol azt lehet látni, hallani, olvasni, hogy adakozzunk a gyerekek vagy akár állatmenhelyek javára stb. 60 milliárdból egy csomó gyerek jóllakna, egy rakás állatnak lenne normális elhelyezése...NORMÁLISAK???

2013. aug. 5. 10:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem ez a fidesz célja, minek tartana fent normális közszolgáltatást, ha saját stadiont építhet helyette, totál megússza, sőt az emberek újraválasztják?
2013. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Erre lehet azt mondani, hogy ha ennyire a szíveden viseled az éhezők sorsát, akkor az internetre fordított pénzt felajánlhatod nekik.
2013. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Haha, bolond magyarok. Ez kellett nektek.
2013. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%

Én nem tudom, de egy biztos iskoláztatási támogatást nem a Gyurcsány nem Bajnai hozta vissza, hanem a jelenlegi kormány ..

Nem mondom, hogy jobb az élet, de semmiképen se rosszabb.

2013. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Kései Sirató ***** válasza:

Iskoláztatási támogatást ? :)

Most jót mosolyogtam.

Az iskoláztatási támogatás más néven a családi pótlék.

MIn

degyik kormány ideje alatt volt.. de emelni egyik se tudja az összeget.

Jó az a stadion, csak nem Felcsútra kellett volna építeni, hanem valamelyik nagyvárosba!!

2013. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egy infrastuktúra fejlesztés lehet olyan, ami később pénzt hoz (pl autópálya építés miatt nő a beruházások száma, a Hungaroring miatt az itt töltött vendég éjszakák száma, stb), míg az éhezők segítése nem feltétlenül hoz pénzt (ha ma megeteted őket holnap akkor is éhezni fognak). Állatmenhelyet meg tényleg nem állami pénzből kellene fenntartani.


Ennek ellenére természetesen a felcsúti stadionépítéssel nem lehet egyet érteni, teljesen felesleges.

2013. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Igaz.

Remélem az augusztusi tűzijáték árát is inkább az éhzőknek adják. A hajléktalanoknak abból a pénzből rengeteg kenyeret lehetne venni.

A 2021-es vízes vb-t is vissza kellene mondani a következő kormánynak és az 50 milliárd forintot a látványosság, sport helyett inkább a hátrányos helyzetű gyermekek felzárkóztatására költeni. Amíg ilyen sokan nyomorognak, az állam ne egyesek szórakoztatására költse a pénzt.

2013. aug. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A Felcsúti stadion amúgy 1,6 milliárdból épül nem 60-ból, 60-ból a Fradié épül de amúgy tök mindegy az BIZTOS, HOGY FELCSÚTRA NEM KELL STADION. Az még oké lenne, hogy másfél millióból helyre pofozzák, mint Mezőkövesden de az már már nevetséges, hogy egy 600 fős faluba 3000 fős stadion van.
2013. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért mezőkövesdre is csurrant 400 milla, egyébként meg én már megszoktam, sőt újraválasztják őket, de addigra remélem sikerül kitanulni magam innen, mert ilyen kormánnyal.
2013. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

augusztusban lehet kérni iskoláztatási támogatást!

Ha már tudatlan vagy, akkor legalább ne hirdesd!

2013. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!