Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem hiszem el, hogy ez megtört...

Nem hiszem el, hogy ez megtörténik és ez csak rosszabb lesz. Ti nem féltek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. aug. 5. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én félek, de a vezetőket ez nem nagyon izgatja.
2013. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De miért nem? Ez valami felülről jövő dolog lehet (EU-s), mert Franciaország már kezd elgettósodni, ott a rendőrök már félnek bemenni a bevándorló telepek közé... aggaszt, hogy az embernek félnie kell a saját hazájában
2013. aug. 5. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Erről szól ez a liberális világ amit megteremtett az EU.

Nem vagyok egy nagy EU ellenes, de ezt a részt kifejezetten utálom.

Véleményem szerint egyszer befellegzik az EU-nak, de addigra már annyi bevándorló árasztja el az országot és az EU-t,hogy késő lesz, én ettől félek.

Nekünk szerencsénk van mert a jó részük tovább megy innét, de persze jön is az utánpótlás, így nehezen vesszük észre.

Hála istennek én messze lakom mindenféle menekülttábortól, de ha itt lenne a közelben, akkor illegálisan is hordanék magamnál éles lőfegyvert, mert egyedül az adna biztonságérzetet.(aztán persze engem csuknának le jó 10 évre ha megölnék egyet is a rám támadó csürhéből)

Ha már ennyi tehetős zsidó van az országban,igazán tehetnének valamit a muszlimok ellen, bár sajnos ők is inkább örülnek,hogy a magyarok szopnak, ők meg csak dörzsölik a tenyerüket.(ugyan ez az EU vezetőségére is igaz -ők elkerített lakóparkokban élnek, mindenféle bűnözéstől mentesen)

2013. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezeket ki kell toloncolni.
2013. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én voltam már többször is menekültek között. Egy szomszédos kisvárosban vannak elszállásolva, lehetnek úgy 40-50-en, Afganisztánból érkeztek. Szerencsétlen emberek, nagy részük fiatal, akiknek kb. semmijük sem maradt és remélik, hogy az otthon maradt hozzátartozóik még életben vannak. Nem önszántukból vannak itt. Viszont itt egy segélyszervezet segíti őket a beilleszkedésben, a körülményekhez képest teljesen civilizáltan élnek, iskolában tanulnak, próbálják őket felzárkóztatni. Nem tapasztaltam bűnözést, barátságosan fogadtak. Szóval lehet így is kezelni ezt a problémát, ha nem foglalkozunk velük egyáltalán és nem kapnak lehetőséget a beilleszkedésre és a nevelésre, akkor meg ne csodálkozzunk, hogy vandálkodnak.
2013. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Féltem őket, de minket is, kelet-európaiakat, mert való igaz,hogy ide nem jön annyi harmadik világbeli, de vannak helyettük cigányok.
2013. aug. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!