Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ekkora felháborodás,...

Miért van ekkora felháborodás, hogy egyesek nem kapnak ingyen vizet?

Figyelt kérdés
Nekem minden hónapban jön a vízdíjas csekk, amit be kell fizessek a többi számla mellett. Egyeseknek meg persze mint annyi minden, ingyen jár, mert ők ugye hátrányos helyzetűek.
2013. aug. 5. 16:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem egyesek, hanem cigányok nem kapnak, ők pedig szent tehenek mifelénk.
2013. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%
5. vizes kérdés ma. Ha tényleg kíváncsi vagy a válaszokra, olvass utána a többi topicban. Ha csak háborogni szeretnél, akkor hajrá.
2013. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mert a víz alanyi jogon jár minden magyarnak. Ha valahogy kiszűrik a cigányokat és CSAK NEKIK nem fog ingyé járni akkor majd nem leszek felháborodva.
2013. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nekem is épp ez a gondom. Így nem csak a cigányok vízkivételét korlátozzák, hanem a magyar emberét is akinek alanyi jogon jár.
2013. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
csak azt kérem a háborgóktól, hogy annyit azért tudjanak a dologról, hogy itt közkutakról van szó, és hát a közkút az ingyen van
2013. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
29%
Csak a balosok/liberálisok háborognak , azért mert szent tehénnek tekintik a cigányokat.
2013. aug. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Ozmium42 ***** válasza:
58%
Mindenki kap vizet, csak a mennyiségét korlátozták, hogy a pocsékolást megakadályozzák. Szóval: [link]
2013. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Azért ne túlságosan irigyeljétek azokat, akik ingyen hordják haza kannákban a vizet! Csökkentsék le a nyomást, de ne a legnagyobb kánikulában tegyék!! de reméljük azért arra a 4-5 újabb stadionra jut majd pénz :(
2013. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Én azért háborgok, mert nem elzárták, hanem csökkentették a nyomást, amivel még mindig nem lehet szomjan halni. De már lassan arról cikkeznek, hogy a magyarok Igy akarják likvidálni a cigányokat. Fürdeni úgyse fürdenek, percenként pedig 5 liter vizet se tudnak meginni. Már megint egy ok, hogy előhozakodjanak szerencsétlen, csak szaporodni tudó cigányok sorsán. Én baloldalinak érzem magam, de ez már túlzás, amennyire ezek támogatva vannak. Egy történész, jobb oldali, nem tudom melyik csatornán ecsetelte, hogy Afrikában segItünk 1 millió éhezőn, segélycsomagok stb. Azok szaporodnak, lesznek 10 millióan, akiknek pedig már az erőforrás hiányában se tudunk segIteni, ezért 10 millióan halnak éhen. Talán itthon is végre el kellene engednünk a kezüket.
2013. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
És a közkutak fogyasztását ki fizeti? Azt is a mi adónkbol fedezik.
2013. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!