Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ekkora felháborodás,...

Miért van ekkora felháborodás, hogy egyesek nem kapnak ingyen vizet?

Figyelt kérdés
Nekem minden hónapban jön a vízdíjas csekk, amit be kell fizessek a többi számla mellett. Egyeseknek meg persze mint annyi minden, ingyen jár, mert ők ugye hátrányos helyzetűek.
2013. aug. 5. 16:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
43%

"csak azt kérem a háborgóktól, hogy annyit azért tudjanak a dologról, hogy itt közkutakról van szó, és hát a közkút az ingyen van"


Nincs ingyen, te nagyon okos. Az önkormányzat fizeti a vízszolgáltatónak.

Amúgy meg nálunk is fizetni kell a közkútért, ha valaki rendszeresen onnan hord nagy mennyiségű vizet.

2013. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%

"Csak a balosok/liberálisok háborognak , azért mert szent tehénnek tekintik a cigányokat."


Nem csak ők. Én abszolút náci vagyok, de nem szeretem, ha a magyart bármiben is korlátozzák. Ha meg valakinek a cigányok szúrják a szemét, irtsa ki őket, ne a vízzel b*szakodjon!

2013. aug. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
16%

Ember.....közkútról van szó!


"Nekem minden hónapban jön a vízdíjas csekk, amit be kell fizessek a többi számla mellett. "


Te csekket fizetsz be azért, hogy közkútról cipeled a veder vizet? Jó nagy.......vagy!

2013. aug. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
65%

"Te csekket fizetsz be azért, hogy közkútról cipeled a veder vizet? Jó nagy......vagy!"


Igen, nálunk csekkel fizet az önkormányzatnak az, aki onnan hordja a vizet.

2013. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
57%

"Igen, nálunk csekkel fizet az önkormányzatnak az, aki onnan hordja a vizet."


Ne hazudj! A közkútért a világon senki sem fizet egyetlen fillért sem, és nem is ellenőrizhető ki hord onnan vizet!

2013. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
ezeken a felháborodott kérdéseken-válaszokon is látszik, hogy a fidesz mennyire ügyesen keveri a kártyákat! egymásnak ugrasztja az embereket, szidják csak a cigányokat az ingyen vizért, a segélyért, stb, miközben ők egyetlen haverjuknak többet adnak a közpénzből, mint amennyit az egész cigányság kap :(((
2013. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem elzárták hanem csökkentették, mivel láttam olyat hogy cigányok rákötötték a slagot a kútra egy téglával kiakasztották és egymást locsolták. De amikor mentem visszafele 2órával késöbb akkor is ment a víz csak be volt rakva pár tégla közé és a magasba spricolta a vizet. Ezt a pazarlást.
2013. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
27%
két szó: emberi jog
2013. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem írtam olyat, hogy a fideszeseket nem kell kiirtani. Ha mégis akkor másold be!
2013. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Most mégis mi a baj a nyomás csökkentésével. Amikor a 3 éves fiammal motorozok és megállunk kezet mosni, engem még idegesIt is, hogy mindenem vizes lesz. Most majd normális vIzmennyiség jön ki és nincs pazarlás. Otthon se pazarolja az ember a vizet. Ami elvileg ingyen van, azt se pazarolják.
2013. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!