Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik miért nem sütötte el...

A Jobbik miért nem sütötte el ezt a lehetőséget?

Figyelt kérdés

Ma láttam az egyik híradóban nyilatkozni Volner Jánost a romagyilkosok ügyében. Annyit mondott, hogy egyetért a példás ítélettel.


De ilyenkor a Jobbik miért nem süt el olyat, mint például "nagyon örülnénk neki, ha a cigányok által magyarok ellen elkövetett több tucat rasszista gyilkosság is ekkora figyelmet kapna" vagy valami ilyesmit?

Szerintem lazán megdobná a népszerűségüket. Miért ekkora töketlen a Jobbik?



2013. aug. 6. 22:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Jájj tezsvírem ilyet nem szábád mondáni áz rásszizmus
2013. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Bárki bármit mond a Jobbik nem rasszista. Azokat a romákat ítéli el akik ingyenélő bűnöző banda. Képzeld több cigány is van a Jobbikban akik tisztában vannak hogy a fajtájuk 80%-a ilyen.
2013. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Meg a népszerűtlenségét is magdobná másik oldalról, tehát tulajdonjéppen ott van, ahol a part szakad.
2013. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jól van 2-es, amiről te beszélsz, az most hogy jön ide?
2013. aug. 6. 22:20
 5/21 A kérdező kommentje:
Milyen másik oldalról? Kik nem szavaznának rájuk ezért a kijelentésért, akik eddig rájuk szavaztak?
2013. aug. 6. 22:20
 6/21 anonim ***** válasza:
De ez nem úgy van, hogy ha az egyik gyilkol gyilkolhat a másik is. Itt megöltek több embert nem fogja a gyilkosságokat enyhíteni, hogy a cigányok is ölnek magyart, ami sajnos így van, de ehhez semmi köze.
2013. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%

2-es vagyok.

A választ az első válaszolónak írtam.

Egyébként azért, mert a sajtó rögtön elkezdene neonácizni, és ezt az emberek beveszik ami nem tesz jót a Jobbiknak.

2013. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"De ez nem úgy van, hogy ha az egyik gyilkol gyilkolhat a másik is. Itt megöltek több embert nem fogja a gyilkosságokat enyhíteni, hogy a cigányok is ölnek magyart, ami sajnos így van, de ehhez semmi köze."


Hol mondtam én olyat, hogy enyhíti? Mondd már el légyszíves, mert nagyon érdekel.

2013. aug. 6. 22:34
 9/21 A kérdező kommentje:

"Egyébként azért, mert a sajtó rögtön elkezdene neonácizni, és ezt az emberek beveszik ami nem tesz jót a Jobbiknak."


Akkor meg kell mondani, hogy ők a neonácik, mert magyarokat irtatnak a cigányokkal és a cigányokat tekintik felsőbbrendű fajnak.

Emberek, kicsit gondolkodjatok már...

2013. aug. 6. 22:35
 10/21 anonim ***** válasza:
33%

A Jobbik, a túlzottan "szélsőséges" meg nácis embereket is kiteszi a pártból, ha megnézed.


Soknak nem tetszik, hogy a Jobbik nem elég radikális, de akik szerint a Jobbiknak keményebbnek kellene lenni , ők apartheid államot akarnak meg nemzeti-szocializmust.


Legyen a Jobbik egy markáns konzervatív , enyhén radikális párt.

2013. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!