Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik miért nem sütötte el...

A Jobbik miért nem sütötte el ezt a lehetőséget?

Figyelt kérdés

Ma láttam az egyik híradóban nyilatkozni Volner Jánost a romagyilkosok ügyében. Annyit mondott, hogy egyetért a példás ítélettel.


De ilyenkor a Jobbik miért nem süt el olyat, mint például "nagyon örülnénk neki, ha a cigányok által magyarok ellen elkövetett több tucat rasszista gyilkosság is ekkora figyelmet kapna" vagy valami ilyesmit?

Szerintem lazán megdobná a népszerűségüket. Miért ekkora töketlen a Jobbik?



2013. aug. 6. 22:07
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nos igen, én pont ezt a markánsságot hiányolom belőlük.
2013. aug. 6. 22:39
 12/21 anonim ***** válasza:
41%

Miféle markánsságot?


Kimondjuk, hogy van cigánybűnözés, hogy van integrációs probléma ,van gond a cigányokkal.

Kimondjuk a gondokat az EU-val.

Beszélünk a zsidók ügyes-bajos dolgairól


Bármennyire is nem szeretjük őket , akkor sem helyeselünk soha, indokolatlan , ész nélküli mészárlást, főleg nem gyerekekét.

A másik, hogy ezek nem bűnöző cigányok voltak.


Akinek nem tetszik, hogy a Jobbik nem helyesli ezt a mészárlást, az csináljon egy direkt náci pártot.

2013. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
15%

"A másik, hogy ezek nem bűnöző cigányok voltak. "


Olyanok nincsenek. Csak bűnöző vagy halott cigányok vannak, de az élők közt nincsen egyetlen nem bűnöző sem.

2013. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Azok a gyerekek gyerek létükre is csak lopni tudnak, az IQ-juk is 0.
2013. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"a Jobbik miért nem süt el olyat, mint például "nagyon örülnénk neki, ha a cigányok által magyarok ellen elkövetett több tucat rasszista gyilkosság is ekkora figyelmet kapna" vagy valami ilyesmit?

Szerintem lazán megdobná a népszerűségüket."


Szerintem meg lazán nem. A Jobbik amúgy is úgy él az emberekben mint, cigány- és zsidógyűlölő párt. Szerintem pont ilyen higgadt Volner/Balczó féle embereket kell nyilatkoztatniuk, hogy emberközelibbnek tűnjenek. Ezzel sokkal jobban növelik a népszerűségüket, mintha minden megszólalásukkal mindenhol egyből cigányoznának, bármi a téma.

2013. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Helyesen tették, hogy elítélték, ezt is kell tenni. Akik a házukban lévő ártatlan emberekre rágyújtja a házát és sörétes puskával agyonlövi a menekülőket az ne jöjjön ki soha a börtönből, sőt az ilyet véleményem szerint fel kellene kötni, de ugye azt nem lehet, függetlenül attól, hogy az áldozatok milyen származásúak voltak. Amikor a cigánybűnözésre kell felhívni a figyelmet, akkor ne félj majd felhívják rá. De ebben az esetben az volt a helyes, hogy egyetértenek a példás ítélettel. Ebből látszik, hogy minden hazugság ellenére a Jobbik rendpárti és nem cigányellenes párt. Pont.
2013. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A jobbik egyáltalán nem szélsőjobboldali, vagy radikális párt. Én inkább konzervatív közép-jobbnak nevezném. Lehet hogy az általuk kimondott szavak nem ezt láttatják, a tettek viszont igen.


Az NSDAP, na az szélsőjobboldali párt volt.

2013. aug. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Ti akkora szerencsétlen, érthetetlen kesuk vagytok, hogy az valami hihetetlen.


Megkérdezem másodszorra is: hol mondtam én olyat, hogy helyeslem a cigányok legyilkolását? Hol mondtam? Válaszoljatok már kérlek!


És akkor még ezután nyavalyog a sok szerencsétlen, hogy miért tart itt az ország... elég lenne csak magatokra nézni és elgondolkodni a saját baromságotokon, egyből rájönnétek. Egy rohadt mondatot nem bírtok értelmezni, mégis hogy akartok fejlett országban élni?

2013. aug. 7. 06:31
 19/21 A kérdező kommentje:

Tehát egyszerűen nem értem, hogy markánsan miért csak azért lehet kiállni, hogy öljük meg a cigányokat.


Miért nem lehet markánsan azért harcolni, hogy a cigányok által elkövetett gyilkosságok is kerüljenek be mindig a híradókba és azért is menjen az ajvékolás?

Miért nem lehet markánsan azért küzdeni, hogy elvándoroljanak innen?

Miért nem lehet azért kiállni markánsan, hogy az EU adjon nekik egy új államot valahol innen távol?


Miért jön mindenki ezzel a gyilkolászással?

2013. aug. 7. 08:10
 20/21 anonim ***** válasza:

"Miért nem lehet markánsan azért harcolni, hogy a cigányok által elkövetett gyilkosságok is kerüljenek be mindig a híradókba és azért is menjen az ajvékolás? "


Meg is válaszoltad magadnak. Valószínűleg nem rakták volna be a híradóba a cigányokra való ajvákolást, ezért kellett normál választ adnia.

2013. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!