Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, ti hisztek abban,...

Jobbikosok, ti hisztek abban, hogy 2014-ben nyerhet a Jobbik?

Figyelt kérdés

A Fideszesek meg az MSZP-sek miért szavaznak egy olyan pártra akiről már kiderült, hogy alkalmatlan és miért nem szavaznak a JOBBIK-ra, akinek lehet hogy sikerül rendbe tenni az országot?


Ennél rosszabb amúgy se nagyon lehet.



2013. aug. 8. 14:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Pedig jó lenne ha lenne esélye a jobbiknak.
2013. aug. 8. 14:51
 12/23 anonim ***** válasza:
60%

Hány éves vagy, kérdező?

Még hiszel a mesékben?

2013. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

igen jobbik nepszeru ez igaz es nagy a szavazasi hajlandosag,ez is igaz,de oriasi a hatranya a tamogatottsag kozt,megha a 80% a hajlandosag akkor sem tudjak megverni a maffiapartot sajnos...szerintem a fidesz most is arra keszul,h megtobb szavazot szerezzen..gondolok

itt a devizahitelmentesrol. Erted mar?

2013. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
18-vagyok
2013. aug. 8. 14:55
 15/23 A kérdező kommentje:

Annyira utálom ebből a szempontból az országot, hogy az emberek nem azt nézik mi a jó hanem "nesze itt egy 100-as szavazz rám - OKÉ" felfogás van

Gratulálok a sok fideszes mszp-nek, egy kis pénzért eláruljátok Mo.-ot

2013. aug. 8. 14:58
 16/23 anonim ***** válasza:

A másik baj, hogy a Fidesz totál bebetonozta az embereit.


Tehát hiába nyerne valamelyik ellenzéki párt, a fontos pozíciókban ülő Fidesz pártemberek maradnának mert több évre lettek választva.

Ezek az emberek pedig ,direkt rosszul végeznék a dolgukat,áskálódnának a kormánypárt ellen amennyiben az nem a Fidesz.


Egyik ellenzéki párt tudná demokratikus keretek között ezeket a bebetonozott Fidesz pártembereket eltávolítani.

2013. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ja a jobbik a fiatalok kozott nepszeru inkabb :)
2013. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

14:58 pont ezt akartam irni, ez igy van.


Kerdezo,sajnos igy van soha nem felejtem el a szemelyes elmenyemet :D

:

baranyai kis faluban lakok, 2010-ben valasztasok voltak Pichler imre ur indult a fiszesz szineiben a kampanannyi volt,h motyogott valamit 2 percig ekijelentette,h mindenki ihatingyen egy sort vagy egy kolat a helyi kocsmaba..ez gaz szerintem.mondjuk a sort azert megittam had fizessen de szavazatott nem kapott :D

mondjuk az mszp sem volt sokkal kulonb odahoztak a kis falusi sportcsarnokba beby gabit aki enekelt 20 percig pakoltak azt mentek a kovetkezo faluba..

2013. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
82%
Jobbikos vagyok. De realista is, tudom, hogy esélytelen a győzelem. Megint Viktorék futnak be, de talán nem 2/3-dal. Ez már óriási siker lehet.
2013. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Dick Esmen ***** válasza:
Nem vagyok jobbikos és nem hiszek benne hogy nyerhet a jobbik.A fiatalok körében népszerű,de a lakosság nagy részében nem.A támogatottság stagnál.
2013. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!