Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretnél egy a főtéren...

Szeretnél egy a főtéren kalodába zárt embert leköpni?

Figyelt kérdés
A kérdés elsősorban a jobbikosoknak szól az okt. 23-ai Vona-beszédre hivatkozva. Én sem kérek Draskovicsból, de ebből a beteges agresszivitásból se. Vagy túlságosan finom lennék?
2009. okt. 27. 20:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
Nem élünk a középkorban.Már azt is elítélném,ha valakit kalodába zárnának,de leköpni még egy gyilkost sem köpnék le.Saját magamat járatnám le a többi ember előtt.(Egyébként Vona is lejáratta magát előttem.Nem csak ezzel,hanem azzal is,hogy letegezte a mminisztert.Ez a legnagyobb bunkóság,ami egy Pártvezértől nem különösen az.)Én sem szeretem Draskovicsot,de ez a hagnem undorító.
2009. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Draskovics erkölcsileg meg se született, mint ember, az teljesen igaz, de a Vona egy pszichiátriai eset.
2009. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Csak ha politikus .
2009. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
44%
Igaz ami igaz, Vona egy f@sz.
2009. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%

csak ha

gyermekeket erőszakolt meg

megölt valakit

vagy nagyon sólyos bűnt követett el

2009. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%

Én nagyon sajnálom,hogy a volt főnökömre nem borítottam rá az íróasztalát/lehet a leköpés is ment volna,de igazából úrinő vagyok :-)/

Szval,lehet bemegyek meglátogatni a kolleginákat és kipróbálom,milyen érzés.

Egyébként azt nem értem,hogy a politikusaink,miért köphetnek szembe minket,mert az,hogy a választási igéretekből csupán a fű(vezés)maradt,az egyenértékű azzal.

2009. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%

„Nem élünk a középkorban.Már azt is elítélném,ha valakit kalodába zárnának,de leköpni még egy gyilkost sem köpnék le.Saját magamat járatnám le a többi ember előt”


Én sem köpném le Drazsét, de úgy rúgnám fel mint a fagyos kutyasz@rt!

2009. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%

Pedig, ha valaki megérdemelné az a draskovics...érdekes, hogy minden kormányban osztanak neki valamilyen pozíciót...az egyik legnagyobb gazember a politikusok között.

De szívesen leköpném még a gordonkát, fletót, demszkyt, hagyót...nem sorolom...

2009. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
48%
Ti pesti nyavalyások.És veres?Miért kell gordonkát meg hagyót leköpni?
2009. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, hogy szorulhat valakibe ennyi gyűlölet, mint Vonába. Nagyon frusztrált ember lehet.
2009. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!