Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretnél egy a főtéren...

Szeretnél egy a főtéren kalodába zárt embert leköpni?

Figyelt kérdés
A kérdés elsősorban a jobbikosoknak szól az okt. 23-ai Vona-beszédre hivatkozva. Én sem kérek Draskovicsból, de ebből a beteges agresszivitásból se. Vagy túlságosan finom lennék?
2009. okt. 27. 20:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
88%
22.45:na az én nyugdíjas nagynéném is ott volt 2006-ban,délután és egyáltalán nem jogosan fújták le könnygázzal,meg lőttek közéjük.Elmondása szerint csupa nyugdíjas volt körülötte,biztos nagyon félelemkeltőek voltak!
2009. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
86%

22:54


Ez is baromira jogos! Ez legalább a többség, a NÉP akarata, tudod DÉMOSZ, demokrácia! Bizony, mert ellenünk cselekedtek a hazaáruló politikusok, ezt párttól függően bárki megmondja. Akkor meg, miről is beszélünk?

Én leköpném mellesleg, de legalábbis megbökdösném egy bottal, mint egy darab kakit.

L/19

2009. okt. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
ha valamelyik szemétről van szó, aki megkeseríti az átlag, dolgozni akaró emberek életét, akkor igen, szívesen megtenném...úgyis olyan vastag a bőr a képükön, h észre se veszik
2009. okt. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, leköpném. De nem a Draskovicsot, hanem valaki mást. De az meg az én titkom kit. Nem politikus, de nem is ez a lényeg. Hanem, hogy köpni szabad. akármikor és akárhol.

Szerintem.

2009. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó válasz elég talányos volt. Ha jól értem, kiállsz a leköpéshez való jog mellett. Ez arra az esetre is vonatkozik, amikor téged köpnek le?
2009. okt. 29. 19:21
 26/28 anonim ***** válasza:
70%
Én még szarral is megdobálnám nem csak leköpném :?
2009. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Biztos nem sokan olvassák már ezt a kommentet, de azért megeresztenék egy kis összefoglalót. Szóval nekem nagyon tanulságos volt ez az egész válaszfolyam. Legalább kétharmados többségben vannak a leköpés (plusz még akármi) pártiak. Tehát igény lenne rá. Ahogy láttátok, én az elején nagyon elleneztem az ilyen fajta megoldás(ok)at, de így a végére egy kicsit felpuhultam. A normális civilizált élet normáival ez tényleg nem egyeztethető össze. De normális civilizált élet van még Magyarországon? Vagy lassan már egy forradalmi helyzet? Mert egy forradalomban persze lehet köpködni, agyonverni, megdobálni stb. Én nem igazán tudom a választ, csak ez így felmerült bennem a válaszaitok alapján.
2009. okt. 30. 20:38
 28/28 anonim ***** válasza:

" Ez az utolsó válasz elég talányos volt. Ha jól értem, kiállsz a leköpéshez való jog mellett. Ez arra az esetre is vonatkozik, amikor téged köpnek le?"


Válasz: Ha adok rá okot igen, de nem adtam rá eddig okot. De volt olyan aki adott, pedig nem köptem le. Megtehettem volna, ennek semmilyen jogi következménye nincs. Nem tettem meg. Majd talán egyszer.

2009. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!