Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, ahogy a...

Mit szóltok ahhoz, ahogy a "Reakció" blog újságírói átvágták a Kurucinfót?

Figyelt kérdés

[link]


Röviden:

A reakció-blog leleményes újságírói írtak egy minden valóságalapot nélkülöző szöveget arról, hogy zsidó szálloda épül a fővárosban. Ezt aztán megspékelték néhány "zsécsillag, KISZ-cionista, narancszsidó, zsiráfhotel" jellegű kifejezéssel, beleszőttek némi gyűlöletet, összeesküvés-elmélete gyártottak köré, majd elküldték a kurucinfónak, mint olvasói levelet.


Az pedig már másnap habozás nélkül leközölte a nyilvánvaló ökörségeket... :)


Mit szóltok?


2009. okt. 27. 23:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
30%
És akkor most ez a legfontosabb probléma? Ezen kell,hogy csorogjon az ember gec*j e? Ki a sza rt érdekel ez az egész?
2009. okt. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Te bizonyára egy nagyon kulturált és okos ember lehetsz... :)
2009. okt. 28. 00:16
 13/24 anonim ***** válasza:
72%
Hát azért a minden valóságalapot nélkülöző kissé túlzás kifejezés. Akkor lenne igaz, ha nem lenne semmiféle szálloda, a képek photoshoppal készültek volna stb.
2009. okt. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
67%

"Amúgy a luxusszálloda tényleg áll, tényleg vannak rajta Dávid-csillagok és helikopterleszálló, s az építtető is stimmel."


ez a lényeg.

a többi populista körítés, amelyik mindkét médiát minősít.

2009. okt. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
36%
Ki nem fossa tarkón,hogy mit gondolsz rólam? Én a témáról alkottam véleményt,nem a minden bizonnyal 500-as iq-val megáldott kérdezőről-
2009. okt. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
94%
Egy tisztességes,szakmai becsületére adó újságíró,riporter csak ellenőrzött,hiteles adatokat közöl le az újságban,vagy TV-ben.Ilyen ma Magyarországon nagyon kevés van,de a Kurucz infó még véletlenül sem tartozik ezek közé.Azt írja,amit az olvasói hallani akarnak.Arra lennék kíváncsi,hogy ki pénzeli a Kurucz-infót? A Jobbik,Amerika ( állítólag ott van bejegyezve)?Akkor legalább tudnánk,hogy honnan erednek a hírei.
2009. okt. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

"Hát azért a minden valóságalapot nélkülöző kissé túlzás kifejezés. Akkor lenne igaz, ha nem lenne semmiféle szálloda, a képek photoshoppal készültek volna stb."


Jogos, már helyesbítettem is korábban, hogy a szálloda, a csillagmotívum, és a nevek valódiak. A köret, a többi csak fikció, fantasztikum, de mivel "beillik a képbe", már olyan hozzászóló is akadt, aki annak ellenére, hogy olvasta mind a két cikket, mégis hitelesnek tartja a cikket. :) Az mondjuk elég kemény.



Az, hogy egy újság ellenőrizetlen infókat közöl, ráadásul egy ilyen támadó jellegű hír esetében, nekem tarthatatlannak tűnik. Mivel az oldal híreinek csaknem fele ugyanilyen olvasói levél (már én is írtam egy hasonlót, az olvasottakon felbuzdulva, talán már holnap kinn lesz), ezért nem gondolom, hogy bármiféle hitelt lehet adni ennek az oldalnak!

2009. okt. 28. 09:23
 18/24 anonim ***** válasza:
77%

semmit. enélkül is tudtam, hogy a kurucinfo, mennyire "megbízható, hiteles forrás".

kb ennyire. paranoinás emberek ezek, kezelni kellene ezt a zsidófóbiát.

félelmetes, de megmosolyogtató is egyben.

2009. okt. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
60%
Örülök neki! Én csak viccből szoktam olvasni időnként azt a szennyoldalt, hát néha nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek-e rajta. Az a baj, hogy sokan elhiszik azt a töménytelen ostobaságot, ami ott olvasható. Ebből a példából is látható, mennyire "komoly emberek" állnak az oldal mögött. Ha van az irományban egy jó adag zsidó öszeesküvéselmélet, gondolkodás nélkül lehozzák. Röhejes! Csak sajnos nem hiszem, hogy azoknak, akik innen tájékozódnak, ezután megváltozna a véleményük kedvenc oldalukról. De azért köszi Reakciósok!
2009. okt. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
23%

Lepontoztátok azt, hogy még így is hitelesebb a kuruc, pedig a többi médiaforrás 1000x több hazugságot közöl, befolyásol rossz irányba.

Am a kuruc egy nemzeti blikk, de sajna csak így lehet megfogni az átlag (buta) embereket.

2009. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!